lekarz Elżbieta Niedbała-Gwóźdź

Pani Dr Gwoźdź-Niedbała na pierwszej wizycie nawet nie zrobiła badania usg, a byłam w 6 tc, ponieważ stwierdziła, że i tak nie będzie nic widać. Po dwóch tygodniach zjawiłam się znów, Pani dr przeprowadziła badanie usg, ale nie pokazała co widać ani nie wytłumaczyła co widać ! Ww dr powiedziała tylko, że na ten moment nie widać ciąży i mam wrócić w 12 tc. Nie przekonywały Panią dr wykonane przeze mnie badania hcg całkowite, testy ciążowe ani nawet zdjęcie usg od innego dr ginekologa. Nie pojawię się tam już nigdy ...

Nie pojawię się tam już nigdy i nie polecam tej dr nikomu !!

Godna polecenia podejscie jakiego pacjent oczekuje od lekarza.. Dokładność i sterylność, uprzejma i co nawazniejsze przyjmuje na Nfz

Dr Gwozdz-Niedbala nazywa sie adekwatnie do tego jak leczy: niedbale i moze sie stac przyslowiowym gwozdziem do trumny. Zapisywala swojej pacjentce po 60 roku zycia leki hormonalne zawierajace estrogen przez ponad 3 lata bez zlecania zadnych kontrolnych badan krwi. Niedbalosc w/w lekarki zakonczyla sie ostra zatorowoscia plucna. Jezeli cenia sobie panstwo swoje zdrowie i zycie radze omijac ta pseudo lekarke z daleka. Za takie praktyki ta pani powinna skonczyc za kratkami.

Witam Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Polecam. Lekarz, który profesjonalnie zabrał się za leczenie choroby.

Witam
Pierwsza wizyta bardzo pozytywna.
Polecam.
Lekarz, który profesjonalnie zabrał się za leczenie choroby.