lekarz Elżbieta Nosek

Konsultacja w sprawie antykoncepcji przy terapii izotretynoiną plus badanie - Pani Doktor była bardzo rzeczowa i uprzejma. Badanie przebiegło sprawienie i bezboleśnie. Poświęciła czas żeby wyjaśnić mi wszystkie za i przeciw w przypadku poszczególnych metod.

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Badanie przeprowadza delikatnie wszystko tłumacząc. Polecam

Świetna Pani doktor, wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani doktor szczegółowo tłumaczyła przebieg badania, odpowiadała na wszystkie pytania wyczerpująco. Empatyczna, z ogromną kulturą osobistą. Oprócz badania w związku z tematem wizyty, Pani doktor zbadała także piersi, a inni lekarze często pomijają to ważne badanie. Polecam i na pewno będę wracać.

szybka, poniekad wszytsko zbadala i to szybko bezproblemowo, ale jednak chyba zbyt dosc konkretnie, kazde pytanie dosyc szybko i impulsywnie odpowiadala, nie bylo pola na rozwiniecie mysli czy bardziej ludzka rozmowe, tylko traktowanie jak petent, jednak co miala zrobic to zrobila solidnie, aczkolwiek ciezko doszukiwac sie ludzkiej atmosfery

Niekompetentna osoba, bo ciezko nazwac ja lekarzem. Jej zaniechania doprowadzily do strasznego w skutkach porodu. Za co nawet przez minute nie poczula sie winna. Prowadzenie ciazy lepiej zostawic innemu lekarzowi.

Polecam Panią doktor, życzliwa, szczegółowo przeprowadza wywiad, omawia badanie, wzbudza zaufanie.

Gorąco polecam Panią doktor. Dawno nie czułam się tak zaopiekowana i bezpieczna w gabinecie. Pani doktor wszystko dokładnie i rzeczowo wyjaśniła. Na pewno będę wracać do wizyt u tego lekarza.

Dr.Nosek prowadzi moją ciąże,aktualnie jestem po 4wizycie. Nie spotkałam się jeszcze z tak wysoką kulturą osobistą,dokładnością i sympatia u żadnego lekarza. Pani doktor już na pierwszej wizycie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Tłumaczy każdy wynik badań,zachęca do zadawania pytań, tłumaczy jak ma wyglądać dieta,pomaga wejść i zejść z fotela,zawsze z uśmiechem wita i żegna podając rękę. Bardzo polecam,cieszę się że trafiłam do takiego lekarza.

Pani Nosek była moim ginekologiem prowadzacym ciaze. na pierwszej wizycie zrobila na mnie pozytywne wrazenie. dokladnie zbadala, posiweciala czas na edukacje. wkierunku diety w ciazy , wagi, obrzekow, leczenia zebow etc. mialam wrazenie ze trafilam do lekarza kompetentego. kolje wizyty wygldalay nieco inaczej. gdy pytalam o mase dziecka plec czyli rzeczy podstawowe nie trzymywalam informacji, a jedynie taka ze na badania prenatalnych takie rzeczy sa badane. dodam ze wiyzty byly prywatne w ramach medicover. problemy zaczely sie w pozniejszym etapie , po 30 tc.Pani Nosek np. nei chiala wydac mi zasdczenia o szcepieniu na covid mimo ze nie mialam p wskazan medycznych tylko i wylacznie z powodu jej osobistych przekonan lub obaw. Ale to co mnie sklonilo do zmiany lekarza w 3 trymetsrez ciazy to zmiennosc jej nastrojow z radosnego i uprzejmego w jakis dziwny niewiadomy nastroj nerwowosci bez przyczny , przynajniej nie z. mojego powodu. a kobiecie w ciazy jednak ataka atmosfera nie sluzy tym bardziej , ze bylo to powtarzalne. Nigdy nie zapomne jak spoznilam sie na wizyte oko 2 minut 18.02 a wizyta na 18 bo wczesniej bylam u poloznej drzwi obok, byly jakies opoznienia nie z mojej winy, w wyniku zcego pani lekarz nosek w sposob niekulturalny na korytarzu przy innych pacjentach potraktowala pania polozna oraz mnie, ze jak w tej chwili nie wejde do gabinetu to moze odwolac wizyte bo jestem spozniona. a pania polozna ktora wykonowala akurat pomiar cisnienia i konczyla wpisywanie danych do kasiazeczki ciazowej poprosila na wizyte na dywanik. cos okropnego . bez klasy .

Dawno nie spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem i lekceważącym tonem rozmowy. Byłam u pani doktor pierwszy i ostatni raz. Zdecydowanie nie polecam.