lekarz Elżbieta Nowicka

Lekarz rodzinny

Wybitny lekarz - poza skalą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz. Ma wiedzę teoretyczną i praktyczną, doświadczenie i ogromne serce. Jest bardzo czujnym lekarzem, wie kiedy i jak reagować. Zawsze zdecydowana i skuteczna. Jest po prostu najlepsza;-)

Jest po prostu najlepsza;-)

Pani doktor jako lekarz rodziny sprawdza się w 100%.Uważnie słucha swoich pacjentów ,analizuje problem ,stawia trafne diagnozy nawet w trudnych przypadkach.Gorąco polecam!

Dr Nowicka to prawdziwy anioł wśród lekarzy. Zawsze miła i uprzejma. Fachowo pomoże i doradzi. Nigdy nie odmówi pomocy.

Pani doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania ,kompetentna ,miła, lubi swoja pracę. Niejednemu pacjentowi ocaliła życie- wiem to!

Rewelacja! Super lekarka, 100% kompetencji, dokładność, rzetelność, uprzejmość. Mam szczęście, że jest moją lekarką rodzinną.

Genialna pani doktor. Jest przemiła, wyjaśnia stan zdrowia, opisuje całą chorobę. Polecam.

Mam dopiero 19 lat, ale sporo lekarzy zdążyłem poznać. Pani doktor Nowicka naprawde jest dobrym fachowcem i co ważne uprzejmym. Zawsze można się zapytać, nigdy nie przerywa, jest spokojna, opanowana, daje poczucie komfortu. Naprawdę gorąco polecam.

Pani Doktor, która rzetelnie podchodzi do wykonywanego zawodu. kompleksowe podejście do pacjenta oraz odpowiedzi na nawet najbardziej banalne pytania, to zdecydowanie jej zaleta.

Pani Doktor Nowicka jest Lekarzem bardzo przyjaznym,poświecającym pacjentom odpowiednia ilosc czasu,jest również Lekarzem który umie sluchac i stara sie zawsze pomóc!