dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Internista

Korzystam z porad Pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Miła, konkretna i kompetentna. Szczerze polecam.

Jest chociaż normalną osobą która wysycha i nigdzie się nie śpieszy po prostu zależy jej na pacjecie pozdrawiam Ja.

Pani doktor jest lekarzem oddanym pacjentom.Wnikliwie ocenia wszystkie symptomy ,które zgłasza pacjent,okazuje zrozumienie i cierpliwość,troskę.Jest lekarzem,który nie pozostawia pytań bez odpowiedzi.Jest przy tym bardzo serdeczna,mimo zmęczenia zawsze uśmiechnięta.Jednak przede wszystkim -zleca potrzebną diagnostykę i wdraża skuteczne leczenie.

Pani doktor jest miłą i bardzo kontaktową osobą. Bardzo cierpliwie wysłucha i poradzi w różnych problemach zdrowotnych. Miło jest spotkać tak ciepłą i życzliwą osobę . Z poważaniem pacjentka Krystyna P .

Bardzo sympatyczna i kompetentny lekarz.Cierpliwie wysłucha i poświęca czas na wysłuchania pacjenta.Szybko diagnozuje i dobiera skuteczne leczenie.GODNA POLECENIA.

Wciąż poszukujesz "Internista Zgierz"?

Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź