lek. dent. Elżbieta Olszewska

Stomatolog, Ortodonta

Z całego serca polecam Panią Doktor! Jestem ogromnie wdzięczny za wyleczenie mojej dużej wady zgryzu, która rzutowała na moje funkcjonowanie na co dzień. Chociaż mój przypadek był ciężki i złożony, to na każdym etapie leczenia czułem się prowadzony przez specjalistkę znającą się doskonale na swojej pracy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor mogę się teraz cieszyć uśmiechem, z którego jestem w pełni zadowolony. Zawsze mogłem liczyć na serdeczne podejście do mnie jako pacjenta. Mam pełne zaufanie do Pani Doktor i dlatego będą ją polecał każdemu.

Cudowna, pogodna, profesjonalna Pani Doktor! Znakomita opieka podczas leczenia aparatem stałym oraz podczas noszenia retencji. Szybki kontakt telefoniczny Panią Doktor w razie nagłych "awarii". Pani Doktor podczas całego leczenia doskonale wszystko tłumaczy oraz odpowiada na każde pytanie czy wątpliwość. Polecam serdecznie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Polecam serdecznie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Pani Doktor Olszewska jest wspaniałym specjalistą i bardzo serdeczną osobą. W trakcie całego leczenia ortodontycznego zawsze mogłam liczyć na pomoc i zaangażowanie. Pani Doktor ma ogromną wiedzę, na każdej wizycie moje zęby były dokładnie sprawdzane a każdy kolejny etap leczenia szczegółowo omawiany. Pani Doktor dokonała niemożliwego teraz mogę cieszyć się wymarzonym uśmiechem. Serdecznie polecam i życzę każdemu tak dobrego specjalisty.

Pani Doktor prezentuje wyuczoną uprzejmość, chociaż nie zawsze jest uprzejma, czasem bardzo oschła i krytyczna. Dostrzegalna jest niechęć Pani Doktor względem zamiany z leczenia komercyjnego na leczenie w ramach NFZ.

Pani doktor jest znakomitym fachowcem, usunięcie zęba to dla niej ostateczność, czym wyróżnia się spośród innych ortodontow. Do tego bardzo miła i uprzejma. Polecam z czystym sumieniem.

wspaniala kobieta. lekarz z powolania. mila, sympatyczna, oddana pacjentom. zaangazowana w to co robi.