Elżbieta Oziębło

Anestezjolog, Laryngolog

Świetna Pani Doktor! Spokojnie wysłuchuje i bardzo dobrze radzi. Bardzo miła, poświeca swój czas. Operacja nosa została wykonana rewelacyjnie przez Panią Doktor, gdzie w środku było sporo do zrobienia, łącznie z zatokami. Nareszcie po tylu latach męczarni, bo bałam się operować zanim trafiłam do Pani Doktor, zaczęłam lekko oddychać. Nawet w nocy jak sie kłade, w ogóle nos mi się nie zatyka. Aż ciężko uwierzyć. Liczne bóle zniknęły. Niepotrzebnie sie bałam. Wyciąganie tamponady było bezpolesne i szybkie. Po tygodniu, na kontroli, Doktor wyciągnęła też wkładki, czy coś takiego, również bardzo sprawnie i delikatnie. Bardzo dobrze, że zostaje się w szpitalu na jednodniowej obserwacji po operacji. Byłam przyjeta na NFZ i bardzo miło traktowana. Pod wspaniałą opeką. Szczerze polecam.

Polecam wszystkim Panią doktor Oziębło. Od pierwszej chwili wzbudza zaufanie, jest przesympatyczna, ciepła, uśmiechnięta. Tłumaczy wszystko i odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Przeprowadzała u mnie operację krzywej przegrody i usuwania polipów z zatok. Świetna specjalistka. Życzyłabym sobie (i wszystkim) żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do swojej pracy i pacjentów jak Pani Doktor.

Polecam wizyty u Pani doktor. Zoperowała moją krzywą przegrodę nosową oraz usunela polipy z zatok. Swietna specjalistka i bardzo mily lekarz, szkoda ze nie ma tak wielu przyjaznie nastawionych medykow do pacjentow.

Nigdy dotąd nie spotkałam takiego lekarza, który już od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie, a to dla człowieka chorego jest bardzo ważne. Pani Doktor sprawia wrażenie osoby niezwykle empatycznej, skupionej w pełni na pacjencie i jego problemie. Dokładnie i spokojnie wszystko objaśnia, jest delikatna, ale konkretna. Stwarza atmosferę sprzyjającą zadawaniu pytań, poświęca pacjentom odpowiednio dużo czasu. Ujęła mnie swoim ciepłem, cierpliwością i - w szerokim tego wyrażenia znaczeniu - postawą otwartą w stosunku do mojej osoby. Dzięki Pani Doktor mam usunięty trzeci migdał, skorygowaną przegrodę nosową, przycięte małżowiny nosowe i wycięte torbiele z zatok. Z przyjemnością jeżdżę na pooperacyjne wizyty kontrolne i zabiegi udrożniające górne drogi oddechowe, choć te, same w sobie, miłe nie są. Poczucie bezpieczeństwa w momencie wchodzenia na stół operacyjny, to podstawa! Polecam Panią Doktor!

wspaniała pani doktor zoperowała moją krzywą przegrodę nosową i zmieniła moje życie:)pzdr dla Pani Elżbiety

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Wojskowy Instytut Medyczny