lekarz Elżbieta Paplińska

Endokrynolog

Po wielomiesięcznym oczekiwaniu na wizytę, przyjechałam do przychodni z 40-minutowym wyprzedzeniem. Niestety w rejestracji usłyszałam, że doktor Paplińska już się ubrała i wyszła nic nikomu nie mówiąc, ale nie oddała kart pacjentów więc pewnie jeszcze wróci. Czekałam półtorej godziny. Nikt w rejestracji nie potrafił mi udzielić sensownej informacji. Rejestratorki nie miały możliwości lub nie chciało im się zadzwonić do lekarza. Gdy poprosiłam o księgę skarg usłyszałam, że w przychodni jej nie ma! Po powrocie do domu, zadzwoniła do mnie rejestratorka, z informacją że „lekarz była w gabinecie przez cały czas tylko się zamknęła by nikt jej nie przeszkadzał jak piła herbatę” – jawna kpina, o nowym terminie wizyty ani słowa.

Jestem bardzo zawiedziona wizytą i zdecydowanie nie polecam tej pani doktor. Nie mam pojęcia skąd pozytywne opinie na jej temat. Była to moja pierwsza wizyta u niej, przygotowałam wszystkie wyniki badań, dotychczasową historię leczenia itd, tymczasem pani doktor w zasadzie nawet nie zapytała z czym przyszłam, poprosiła tylko o najnowszy wynik TSH, żeby go wpisać do karty. Miała pretensje, że przychodzę z wynikiem sprzed kilku miesięcy (tyle czekałam na wizytę, na którą zapisałam się właśnie dlatego, że wynik był zły). Powiedziała, że powinnam przed wizytą zrobić prywatnie badanie, żeby do niej przyjść z najświeższym wynikiem (to była wizyta na NFZ). Nie zapytała nawet jak się czuję. Wizyta trwała ok 3 minut, a pani doktor nie była zupełnie zainteresowana moją osobą ani tym co mi dolega. Pod gabinetem tłum, telefon co chwila dzwoniący, widocznie liczy się ilość a nie jakość wizyt. Jestem bardzo zawiedziona.

Zdecydowanie nie polecam.Pani doktor jest znakomitym przykładem na to, że wykształcenie nie daje kultury.Prymitywna, chamska i nieuprzejma.Jako lekarz też bardzo słaba.Może za pieniądze inaczej traktuje pacjentów, tych z NFZ traktuje jakby leczyła ich za darmo.Jeżeli chcesz być dobrze leczony, bez względu na to, czy z NFZ czy prywatnie wybierz innego lekarza. Aha! Nie piszę tego z zawiści tak jak tu ktoś wspomniał.

Bardzo konkretna Pani doktor. Ma wielu pacjentów, co widać na korytarzu. Nigdy nie odmawia wizyty poza kolejką. Dopiero zaczynam leczenie, ale to ona zdiagnozowała u mnie bezobjawową Hasi.

Nie polecam nikomu, być może na wizycie prywatnej za odpowiednie pieniądze Pani doktor jest miła i potrafi się zająć pacjentem, ale na wizycie państwowej nie poświęci pacjentowi więcej niż 4 minuty – wstyd, zero współczucia i zainteresowania człowiekiem.

Niestety niezbyt miłe wrażenie, po zbadaniu dalej szybkie dosłownie "spławienie". Informacje trzeba było wręcz wyciągać... więcej się dowiedziałam z internetu na temat choroby już po wizycie niż od samego lekarza. Biorąc pod uwagę, że lekarz który kierował do specjalisty był bardzo sympatyczny i życzliwy to Pani dr. Paplińska stanowi "zimny prysznic".

Dr E.Paplińska jest bardzo dobra w tym, co robi! Chociaż warunki pracy ma trudne, pracując w państwowych przychodniach, gdzie czeka zawsze dziki, niecierpliwy tłum pacjentów, potrafi sprawnie i trafnie ZDJAGNOZOWAĆ PROBLEM I ZALECIĆ ODPOWIEDNIE LECZENIE, Bardzo się cieszę,że trafiłam w tak dobre ręce!!! Wyniki TSH, FT4 i FT3 mam dzięki dr Paplińskiej w normie a było dramatycznie. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR!

Korzystam z usług Pani Doktor i państwowo i prywatnie, uważam że tak kompetentnych lekarzy jest mało w naszej państwowej służbie zdrowia, zawsze nawet bez umówionej wizyty w przychodni zostaje przyjęta, lekarz naprawdę godny polecenia, niestety tak często jest że niektórzy z zawiści piszą komentarze negatywne, choć myślę że było by ich znacznie mniej gdyby każdy miał się podpisać imieniem i nazwiskiem.

dr. Paplińska przyjmuje mnóstwo pacjentów fakt - ale czy może inaczej? bardzo podobaą mi się teksty typu "...jest nastawiona na ilość..." na bemowie mamy jednego endokrynologa zapisy sa na 4-5 mcy do przodu jednak jeśli choruje sie na tarczycę i bierze leki to niestety kontrole np w moim przypadku muszą być w odstepach ok 6 tyg inaczej nie da sie ustawić leku -zatem idąc tropem myślenia tych którzy wypisują te brednie o 2minutowych wizytach to mnie sie lekarz nie należy, trzeba mieć dużo zdrowia i nic do roboty zeby wypisywać ...

dr. Paplińska przyjmuje mnóstwo pacjentów fakt - ale czy może inaczej?
bardzo podobaą mi się teksty typu "...jest nastawiona na ilość..."
na bemowie mamy jednego endokrynologa zapisy sa na 4-5 mcy do przodu jednak jeśli choruje sie na tarczycę i bierze leki to niestety kontrole np w moim przypadku muszą być w odstepach ok 6 tyg inaczej nie da sie ustawić leku -zatem idąc tropem myślenia tych którzy wypisują te brednie o 2minutowych wizytach to mnie sie lekarz nie należy, trzeba mieć dużo zdrowia i nic do roboty zeby wypisywać takie bzdury zwłaszcza ze tak na prawde to każdy z nas kiedyś potrzebue przyjść bez zapisu a dr nam nie odmawia mimo że nie musi przecież nas przyjmować

"płatne ma od pacjenta"-no trudno zeby wykonywała podwójną pracę za pojedyńcze pieniądze, a może Wy miłe anonimy chodzicie do pracy charytatywnie(?)
ciekawi mnie czy tak samo byście biadoliły np w ciąży lub po kiedy to trzeba ciągle sprawdzać poziom i ustalać dawkę leku no ale każdy patrzy ze swojego punktu widzenia ludzie zapomnieli już myśleć o innych a dr. Paplińska myśli o nas bo na pewno nie o sobie biorąc podwójną pracę na siebie
więc zanim całkiem stetryczejecie zastanówcie sie czy warto tak ludziom psuć opinię bo zawsze przecież można poszukać innego lekarza Warszawa to przecież duże miasto
życzę dużo zdrowia tego psychicznego zwłaszcza

Jestem pacjentem Pani doktor Paplińskiej od ok 2 lat.Skierowała mnie na operację wycięcia prawego płata tarczycy ,która udała się.Teraz jestem nadal pod jej opieką. Jak ktoś się orientuje na Bemowie jest problem z lekarzami tej specjalizacji i ciężko jest z zapisami( od miesiąca czerwca nie ma już zapisów na ten rok!!!) ale pani doktor nigdy nikomu nie odmawia.Jak nie w tym dniu bez zapisu to w następnym ale przy tak dużej ilości pacjentów prędzej czy póżniej przyjmie.Pani doktor jest fachowym i rzeczowym lekarzem,mówi tyle ile trzeba.Moja teściowa też jest jej pacjętką od paru ładnych lat i chwali panią doktor.