lekarz Elżbieta Pastuszak

Internista, Endokrynolog

Wizyta na NFZ (co zapewne ma kluczowe znaczenie dla pani doktor). Poradnia endokrynologiczna w szpitalu G.Narutowicza. Pani doktor zjawiła się z zaledwie dwugodzinnym spóźnieniem, bywają różne sytuacje co jestem w stanie zeozumieć.Ale w 15 minut przyjęła 4 osoby z czego łatwo wywnioskować ilość czasu poświęconego na pacjenta. Brak terminów na ten rok spowodał, że znalazłam się u tego lekarza. Pani doktor zirytowanym i delikatnie mówiąc niemiłym tonem zapytała czego od niej chce bo ona nie ma ochoty ani czasu zagłębiać się w historie choroby- być może miałaby więcej czasu gdyby zaczęła przyjmować zgodnie z harmonogramem. Bynajmniej nie tego spodziewa się pacjent który ponad pol roku czeka na wizytę. Nie wspomnę zeby podczas wizyty padły jakiekolwiek pytania odnoszące się do choroby poza tym jaką dawkę leku obecnie przyjmuje. Sposób w jaki zostałam potraktowana nadaje się jedynie do formalnego zgłoszenia skargi na takie zachowanie czego tez nie omieszkam zrobić . Przestrzegam innych przed korzystaniem z usług tego "lekarza", zmarnowane skierowanie i czas.

Pani Dr Pastuszak jest wspanialym endokrynologiem. Poswieca czas na wysluchanie pacjenta, dokladnie analizuje wyniki analiz, poleca adekwatne leczenie. Podejscie hellenistyczne do pacjenta. Duże zaangażowanie szczegółowe wyjaśnienia; wizyta przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze . Jestem bardzo wdzieczna Pani Dr Pastuszak

Pani Dr Pastuszak jest wspanialym endokrynologiem.
Jestem bardzo wdzieczna Pani Dr Pastuszak

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

Rodzinko, nie oceniaj pozwol pacjentom to zrobic- dla mnie wyniosła, przecioetna, sa lepsze i lepsi

Bardzo ordynarna,nie czuła na ludzkie cierpienie.

Bardzo ordynarna,nie czuła na ludzkie cierpienie.

Bardzo kompetentna i rzetelna lekarka. Zastosowała u mnie odpowiednie leczenie, które dokładnie kontroluje. Przy tym bardzo miła i ciepła osoba. Gorąco polecam.

Wizyta przeprowadzona byla bardzo profesjonalnie a pani doktor byla kompetentna, odpowiedzila na wszelkie nurtujace pytania.

Byłem pacjentem oddziału endokrynologii. Na moje szczęście wypisałem się na własne żądanie, i tylko dzięki temu teraz mogę dokonać niniejszego wpisu. Narutowicz to umieralnia, polecam tylko tym, co chcą sie rozstać z życiem. Bo to, będzie profesjonalnie wykonane.

od 2 lat jestem stałym pacjentem chorym na Haszimoto. Dzieki Pani Doktor moje zycie znowu ma sens a wyniki sa coraz lepsze.gorąco polecam takich lekarzy jest już mało

Pierwsza wizyta (z USG) - 200, druga (bez USG) - 100. Umówiłem się na konkretną godzinę i wcale nie musiałem długo czekać. Pani doktor jest osobą konkretną (nie wdaje się w niepotrzebne dyskusje, ale na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada). Potrafi wyjaśnić istotę choroby i wlać otuchę w serce. Bardzo podniosła mnie na duchu i wskazała kierunki leczenia. Gorąco polecam Panią Doktor.