lekarz Elżbieta Pawłowska

1,7
1,3
1,7
1,5

Podejście pani doktor to jest wielka tragedia nie rozmawia z pacjentem . przez 15 minut klika jednym palcem w komputer , nie wyjaśnia zastosowania leków nieznanych pacjentowi . bardzo niedokładnie bada to jest naprawdę dwa przyłożenia stetoskopu do pleców i dwa do klatki piersiowej nie polecam przeżycie ciekawe ale jak dla chorego człowieka niesamowite też. Sama pani doktor bardzo mocno kaszle i wygląda na chorą i bardzo niechętna do kontaktu.

Totalny brak podejścia przez Panią doktor do pacjenta. Nie miła dla pacjenta. Absolutnie nie polecam!!

Opinia dotyczy Pani doktor z numerem PWZ 1707891 Elżbiety Zofii Pawłowskiej przyjmującej dziś w szpitalu w Ozimku. Starsza Pani, której wiedza niestety nie jest aktualna. Zgłosiłam się w II trymestrze ciąży z mocnym bólem gardła, dusznościami i gorączką 39 stopni, która trwa już 2 dzień. Niestety leki przeciwgorączkowe nie działały, dlatego zgłosiłam się do szpitala. Na samą informację o ciąży, Pani doktor zaleciła syropki i tabletki dla kobiet w ciąży z linii Prenalen, które stosowałam już od 5 dni. Dopiero po upomnieniu się, że przyszłam po lek a nie wyciągi ...

Starsza Pani, której wiedza niestety nie jest aktualna. Zgłosiłam się w II trymestrze ciąży z mocnym bólem gardła, dusznościami i gorączką 39 stopni, która trwa już 2 dzień. Niestety leki przeciwgorączkowe nie działały, dlatego zgłosiłam się do szpitala. Na samą informację o ciąży, Pani doktor zaleciła syropki i tabletki dla kobiet w ciąży z linii Prenalen, które stosowałam już od 5 dni. Dopiero po upomnieniu się, że przyszłam po lek a nie wyciągi z malin, miodu i cytryny, Pani doktor oburzyła się i przepisała antybiotyk... Dramat, nie zainteresowana pacjentem, z kiepską wiedzą i pójściem na łatwiznę, czyli przepisaniem antybiotyku. Niestety, ale okazuje się, że w naszym kraju, kobiety w ciąży są skazane na syropki z malin i miodu, bo cała reszta bezpiecznych leków w ciąży jest lekarzom po prostu nieznana.

Byłam z 1,5 letnim synkiem u pani doktor z podejrzeniem szkarlatyny,opisując objawy pani doktor nie słucha co się mówi,nie zbadała poprawnie synka i nie obejrzała gardła....siedzi jakby za karę,jakby była w innym świecie.Nie powinna taka osoba leczyć ludzi ponieważ nic sensownego nie stwierdziła o nic nie pytała przepisała jakiś syrop który zastanawiam się czy wykupić...nie polecam

Niestety nie można napisać nic miłego o wizycie u Pani doktor. Niemiła, niezainteresowana pacjentem i jego dolegliwościami, pracuje jak za karę. Ciężko ocenić kompetencje gdyż wizyta była krótka, ale pierwsze wrażenie skutecznie zniechęciło mnie do ponownego skorzystania z jej "pomocy".

Dr Elżbieta Pawłowska nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Jest opryskliwa, niemiła, odnosi się do pacjenta bez szacunku, niecierpliwie, nie chce słuchać tego co pacjent ma do powiedzenia. Nie polecam.

Z jednej strony to co można przeczytać we wcześniejszych komentarzach po części jest prawdą... z drugiej strony, po dłuższym poznaniu Pani wiele zyskuje. Na początku mnie trochę wystraszyła, lecz później otoczyła taką opieką jakiej się nie spodziewałem. Uważam, że to dobry lekarz... specyficzny, ale dobry.

Hmm... Pani Doktor przyjęła mojego synka 3 latka.. specyficzna.. widać że nie chce znać szczegółowo objawów ani przeprowadzać wywiadów z pacjentem ale to może świadczyć tylko o tym iż chce przejść do konkretów jak to mi sama powiedziała nie miłym tonem ... może jednak jest skuteczna ciężko mi określić po takiej wizycie ..

Lekarz jest bardzo nieadekwatny krzyczy na ludzi totalnie nie zadowolony z wizyty , bardzo nie polecam.

Bardzo niemiła kobieta, nikomu nie wolno źle traktować ludzi, a już na pewno nie lekarzaowi.Szorstka, sflustrowana, kompletny brak empatii, nie mogę zrozumieć,że fundusz opłaca z naszych składek tak niekompetentne osoby! Absolutnie nie polecam!!!!