dr n. med. Elżbieta Petriczko

Endokrynolog dziecięcy

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor innym rodzicom. Zaufałam internautom i zdecydowałam się na wizytę u pani doktor i był to pierwszy raz kiedy opinie o lekarzu zgodziły się z rzeczywistością :)

Pani doktor bardzo się pomyliła w diagnostyce córki, podważając diagnozę ginekologa i błędnie oceniając skalę tunnera. Nie przejmuje się publicznymi pacjentami tylko prywatnymi. Do nich ma inne podejście.

Pani doktor bardzo się pomyliła w diagnostyce córki, podważając
inne podejście.

Wspaniała, mądra i śliczna... Natychmiast reaguje na problem, dostępna o każdej porze, oddzwania, gdy nie może odebrać telefonu, skoncentrowana na pacjencie, słucha i wyciąga wnioski i co dziwne po każdej wizycie otrzymuję paragon z kasy fiskalnej... Wszystkie badania dla dzieci bez problemu, polecam mamą dzieci z zaburzeniami wzrostu i pokwitania...

bardzo polecam Panią Doktor, jest bardzo komunikatywna, nie trzeba z niej "wyduszać" diagnozy. Bardzo dobrze nam się współpracowało nad moją córką.

Przemiła, uśmiechnięta, świetne podejście do dzieci. Dobry kontakt z rodzicami- wyjaśnia istotę problemu, zawsze znajduje czas dla pacjentów.Jestem oczarowana panią Doktor jako lekarzem i człowiekiem (i kobietą). A moje dziecko uwielbia wizyty, pomimo konieczności poprzedzających je pobrań krwi.