lekarz Elżbieta Pietrus-Dunaszewska

Internista

Pani Doktor bardzo konkretna, sympatyczna, widać, że naprawdę przejmuje się pacjentem i jest lekarzem z powołania :)

Pani dr podczas wizyty weekendowej wykazała się niezwykłą empatią, fachowością i doskonałym podejściem do pacjenta w podeszłym wieku. Pomimo kilku pacjentów miała czas na wysłuchanie starszej osoby (mojej mamy), gruntowne przebadanie i jasne zalecenia co do leczenia. Polecam, jeśli można polecać lekarzy...

Dr. Pietrus jest prawdziwą lekarką z powołania, która daje nadzieję, że są jeszcze lekarze, którzy interesują się pacjentem! Nie znam lepszego internisty. Nakłoniła mojego ojca do generalnego "remontu osobistego" i dzięki niej jest pod stałą kontrolą wielu specjalistów. Z mamą jest tak samo. Mnie samej zawsze wysłucha, skieruje gdzie trzeba i posyła na rutynowe badania, które nam przysługują, a nie mamy o nich pojęcia. :) Jedynym minusem (i to sporym) jest to, że na Piotrowickiej, aby się z Panią Pietrus umówić (jako do lekarza pierwszego kontaktu) trzeba czekać 2-3 mc, ...

Jedynym minusem (i to sporym) jest to, że na Piotrowickiej, aby się z Panią Pietrus umówić (jako do lekarza pierwszego kontaktu) trzeba czekać 2-3 mc, bo ma tak dużo pacjentów!!
Jednak w razie choroby, czy wypisania pilnie skierowania zawsze przyjmuje w ten sam dzień.
Nie mniej jednak - ja się na niej nigdy nie zawiodłam i gorąco ją polecam. :)

Wspaniały lekarz. Poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi. Bardzo dokładna.Cieszę się że trafiłam do tej lekarki. Dziękuję Pani Doktror.

Lekarz z powołania. Pani dr jest kompetentna, rzeczowa, konkretna, wszystko wyjaśni, rozwieje wątpliwości. Niczego nie bagatelizuje i zawsze wysłucha. Moja ciocia poszła na wizytę z nadciśnieniem, a pani dr wykryła nowotwór jelita grubego. Jeśli mogę zaryzykować takim stwierdzeniem, to moja ciocia zawdzięcza życie pani doktor, ponieważ rak został wcześnie wykryty i usunięty. Oby więcej takich lekarzy. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Katowice"?

mekmed
panewnicka 5