lekarz Elżbieta Pietrus-Dunaszewska

Pani Doktor Elżbieta jest osobą niezwykłą. Jej podejście do pacjenta, charyzma oraz wiedza są na najwyższym poziomie. Jak zostało już wspomniane, pani doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania - jest to niezaprzeczalne. Z serca polecam wszystkim wizyty u tej specjalistki, gdyż nigdy nie odejdziemy z gabinetu pozostawieni sami sobie i bez dalszych wskazówek.

Zgadzam się w pełni z powyższymi opiniami, nie ma lepszego internisty. Pani Doktor całościowo skupia się na pacjencie i wszystkich jego problemach zdrowotnych a nie tylko jednym konkretnym schorzeniu. Czuje się pełne zainteresowanie i chęć pomocy-stąd kolejki w przychodni i długie oczekiwanie na wizytę. Pamięć-do podziwu. Pani doktor bez względu na wiek pacjenta potrafi dostosować poziom rozmowy i informacji w sposób jasny i zrozumiały dla pacjenta. Pełen profesjonalizm, powołanie i empatia.

Zgadzam się w pełni z powyższymi opiniami, nie ma lepszego internisty.

Pani Doktor bardzo konkretna, sympatyczna, widać, że naprawdę przejmuje się pacjentem i jest lekarzem z powołania :)

Pani dr podczas wizyty weekendowej wykazała się niezwykłą empatią, fachowością i doskonałym podejściem do pacjenta w podeszłym wieku. Pomimo kilku pacjentów miała czas na wysłuchanie starszej osoby (mojej mamy), gruntowne przebadanie i jasne zalecenia co do leczenia. Polecam, jeśli można polecać lekarzy...

Dr. Pietrus jest prawdziwą lekarką z powołania, która daje nadzieję, że są jeszcze lekarze, którzy interesują się pacjentem! Nie znam lepszego internisty. Nakłoniła mojego ojca do generalnego "remontu osobistego" i dzięki niej jest pod stałą kontrolą wielu specjalistów. Z mamą jest tak samo. Mnie samej zawsze wysłucha, skieruje gdzie trzeba i posyła na rutynowe badania, które nam przysługują, a nie mamy o nich pojęcia. :) Jedynym minusem (i to sporym) jest to, że na Piotrowickiej, aby się z Panią Pietrus umówić (jako do lekarza pierwszego kontaktu) trzeba czekać 2-3 mc, ...

Jedynym minusem (i to sporym) jest to, że na Piotrowickiej, aby się z Panią Pietrus umówić (jako do lekarza pierwszego kontaktu) trzeba czekać 2-3 mc, bo ma tak dużo pacjentów!!
Jednak w razie choroby, czy wypisania pilnie skierowania zawsze przyjmuje w ten sam dzień.
Nie mniej jednak - ja się na niej nigdy nie zawiodłam i gorąco ją polecam. :)

Wspaniały lekarz. Poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentowi. Bardzo dokładna.Cieszę się że trafiłam do tej lekarki. Dziękuję Pani Doktror.

Lekarz z powołania. Pani dr jest kompetentna, rzeczowa, konkretna, wszystko wyjaśni, rozwieje wątpliwości. Niczego nie bagatelizuje i zawsze wysłucha. Moja ciocia poszła na wizytę z nadciśnieniem, a pani dr wykryła nowotwór jelita grubego. Jeśli mogę zaryzykować takim stwierdzeniem, to moja ciocia zawdzięcza życie pani doktor, ponieważ rak został wcześnie wykryty i usunięty. Oby więcej takich lekarzy. Gorąco polecam.

Lekarz, który słucha i leczy - a nie tylko przepisuje recepty. Jeśli trzeba - bez ociągania odsyła do innego specjalisty. Bardzo sympatyczna osoba i najlepszy internista na jakiego kiedykolwiek trafiłam, potrafi doradzić. A w razie infekcji - nie sięga od razu po antybiotyk. Polecam!

wyleczylamojamamezacojestemwdziecznamaserceisamajestemjejpacjentkareligijnaosobapolecamleczywiedzaisercem

W mojej opinii, jest to osoba z powołania - a takich lekarzy niestety dzisiaj brakuje. Dzięki niej nie mam problemów ze zdrowiem, a dla wielu lekarzy był to przypadek bez rozwiązania - dodam tzw. lekarzy specjalistów.