lekarz Elżbieta Płonka-Półtorak

Neurolog

Zarejestrowałem się na 10:10, przyjechałem o 09:58. Byłem pierwszy. Pani doktor czekała na korytarzu przy innym gabinecie, łaskawie nawet nie potrafiła poinformować swoich pacjentów o opóźnieniu. Zaczęła przyjmować o 12:15... Poprosiła pacjenta, który był zapisany na późniejszą godzinę, później zrobiła to samo z drugim pacjentem. Mnie poprosiła o 12:45, po czym zarzuciła, że wywoływała mnie przed 10:00 i mnie nie było. Chyba oczywiste, że mnie nie było!! Żenada!! Zwolniłem się z pracy, przyjechałem na czas na 10:10 a wyszedłem 13:30!!! Brak szacunku do osoby, do jej czasu!

Pani dr pomyliła napięcie mięśni z padaczką. Nie poparła diagnozy badaniami sugerując się poprzednimi. Nie wysłuchała pacjenta na temat objawów. Zapisała leki p.padaczkowe. W gabinecie prywatnym poleciła zgłosić się do przychodni szpitalnej w celu wypisania skierowania na badania. Później stwierdziła, że badania nie są potrzebne i kazała zażywać leki.Po lekach liczne ataki z drętwieniem kończyn i łunami w polu widzenia włącznie.Po jednym z ataków pacjent odwieziony do szpitala w Łańcucie, gdzie wreszcie właściwie zdiagnozowano problem.To nasze, przykre doświadczenia.

Szkoda gadać , Bogu dziękuje że żyję, ponieważ czwarty rok zmagam się z powikłaniami leczenia po wymieszanych lekach a tylko rok się u niej leczyłam gdy wcześniej ataki to była rzadkość teraz są w każdym miesiącu przynajmniej dwa i uaktywniła mi się wada serca również po lekach . Uprzejma też na pewno nie jest , strach się było odezwać

Cokolwiek bym napisał, moje słowa i tak nie oddadzą tego, czego zawdzięczam tej lekarce!!!

Może i kompetentna ale nie miła i zamiast wysłać na odpowednie badania do zleca tylko EEG a tomograf czy rezonansu nie bo tak jak np. w moim przypadku miałam 6 lat temu i wyszło ok. Byłam prywatnie i wcale nie jest kolorowe. W przypadku ciężkich przypadków nie polecam.

polecam, byłem u wielu lekarzy ale teraz mam wrażenie że reszta to po prostu ludzie, którzy przeczytali wikipedie i na tym ich wiedza i pasja się skończyła.

Leczę się u Pani Elżbiety już dobrych parę lat i zawsze służyła mi pomocą, kiedy oczekiwałam odpowiedzi na dręczące mnie pytania - była zawsze osobą kompetentną. Polecam jej opiece osoby, których dotychczasowi lekarze podchodzą rutynowo do kolejnych wizyt. Ona ma zawsze pomysł na...

Pani Elżbieta leczy mnie już 18 lat :) Jest dobrym człowiekiem. Może nie od razu robi wymaz z gardła i za często wali antybiotyki, ale kiedy coś jest nie-tak, potrafi pomóc. Polecam. Odradzam ją tylko emerytkom, które robią kolejki, by iść do niej po leki bez recepty i pożalić się na synowe, a przez które naprawdę chorzy ludzie muszą czekać godzinami pod gabinetem.

Leczę się u pani doktor 4 rok,i mogę śmiało powiedzieć że to lekarz z powołania.Zawsze mile nastawiona do pacjenta,życzliwa.

Świetny lekarz, spotkałam się z wieloma lekarzami zajmującymi się padaczką i jest to jedyna w pełni kompetentna osoba, której można naprawdę zaufać.