dr n. med. Elżbieta Podgórskadr n. med. Elżbieta Podgórska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH
Elżbieta Podgórska – lekarz Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, w przeszłości nauczyciel akademicki w Akademii Medycznej w Warszawie, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Anti- Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, i trener technik medycyny estetycznej dla lekarzy, autorka wielu publikacji prasowych, programów telewizyjnych z tej dziedziny medycyny, współautorka pierwszego polskiego wydania książki „ MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE ”, propagatorka holistycznego podejścia do Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, wykorzystująca wiedzę ogólnomedyczną wynikającą z posiadanej specjalizacji II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny Rodzinnej, z najnowszą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej, anti–aging i dermatologii.

20.04.2017

Jestem jak najbardziej zadowolona. Bardzo duża fachowość i podeście do pacjenta i jego problemu. Bardzo sensowny specjalista. Polecam

21.03.2017

Fantastyczny specjalista. Miła, uprzejma, dobry fachowiec. Wyjaśnia wszystko w taki sposób że nie ma problemów ze zrozumieniem. Mysli o pacjencie. polecam polecam

15.03.2017

Szukałam lekarza już jakiś czas, byłam u dwóch. Zdecydowałam się pójść do Pani Podgórskiej o przeczytaniu opinii na jej temat i nie żałuję. Jasno przedstawiony plan działania i teraz jestem pod jej opieką, a mój problem zaczyna znikać. Polecam Panią doktor!

17.02.2017

Pani doktor zajełą się mną bardzo kompleksowo, przedstawiła mi dokładny plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

Lidia

20.08.2014

Skorzystałam z usług, z zakresu medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor, oczekiwany efekt został osiągnięty! Na pewno wrócę na kolejne konsultacje i zabiegi.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii