dr n. med. Elżbieta Podgórskadr n. med. Elżbieta Podgórska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Średnia ocen:5/5

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH
Elżbieta Podgórska – lekarz Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, w przeszłości nauczyciel akademicki w Akademii Medycznej w Warszawie, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Anti- Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, i trener technik medycyny estetycznej dla lekarzy, autorka wielu publikacji prasowych, programów telewizyjnych z tej dziedziny medycyny, współautorka pierwszego polskiego wydania książki „ MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE ”, propagatorka holistycznego podejścia do Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, wykorzystująca wiedzę ogólnomedyczną wynikającą z posiadanej specjalizacji II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny Rodzinnej, z najnowszą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej, anti–aging i dermatologii.

21.03.2017

Fantastyczny specjalista. Miła, uprzejma, dobry fachowiec. Wyjaśnia wszystko w taki sposób że nie ma problemów ze zrozumieniem. Mysli o pacjencie. polecam polecam

15.03.2017

Szukałam lekarza już jakiś czas, byłam u dwóch. Zdecydowałam się pójść do Pani Podgórskiej o przeczytaniu opinii na jej temat i nie żałuję. Jasno przedstawiony plan działania i teraz jestem pod jej opieką, a mój problem zaczyna znikać. Polecam Panią doktor!

17.02.2017

Pani doktor zajełą się mną bardzo kompleksowo, przedstawiła mi dokładny plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

Lidia

20.08.2014

Skorzystałam z usług, z zakresu medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor, oczekiwany efekt został osiągnięty! Na pewno wrócę na kolejne konsultacje i zabiegi.

Alicja

17.08.2014

Pani Doktor pomogła mi się pozbyć problemu, z którym walczyłam bezskutecznie od blisko 2 lat. Byłam u różnych specjalistów, jednak dopiero Pani dr Elżbieta postawiła trafną diagnozę i zastosowała terapię, która w ciągu miesiąca sprawiła, że pożegnałam się mam nadzieję na zawsze z problemem. O wszystkim byłam informowana i udzielono mi odpowiedzi na wszystkie dręczące mnie pytania. Lekarz, któremu śmiało można zaufać.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii