dr n. med. Elżbieta Poniedziałek-Czajkowska

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo polecam kobietom, które poroniły lub nie mogą zajść w ciąże. Na prawdę działa cuda. Dziękuje Pani Doktor.

ideał ginekologa. szkoda, że się wyprowadziliśmy z Lublina!

ideał ginekologa. szkoda, że się wyprowadziliśmy z Lublina!

Pani doktor godna polecenia. Bardzo uprzejma. Wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca tyla czasu ile potrzebuje pacjentka.

bardzo kompetentna,dzieki pani doktor mam piecioro wspanialych dzieci

bardzo kompetentna,dzieki pani doktor mam piecioro wspanialych dzieci

Do doktor Poniedziałek- Czajkowskiej trafiłam w ubiegłym roku, zachęcona pozytywnymi opiniami - w znaczącej większości pozytywnymi. To najlepszy ginekolog z "moich" dotychczasowych, co potwierdziła kolejna, niedawna wizyta. Uzasadnienie: dokładny wywiad, umiejętność słuchania, szczegółowa interpretacja zgłaszanych objawów, dokładne i bezbolesne badanie, pobieranie materiału do badania cytologicznego szczoteczką (co powinno być już standardem, a niestety nie jest). Pani doktor na bieżąco informowała mnie o tym, co robi i co stwierdza (podczas badania ginekologicznego czy usg). Po badaniu rzeczowo omówiła wynik badania, a opisane wydruki z usg - zostały mi przekazane. Pani doktor zleciła mi wykonanie badań laboratoryjnych, informując dlaczego je zleca, jak mam się do nich przygotować, w którym okresie cyklu wykonać itp. Również wyniki tych badań zostały wyczerpująco omówione. Na koniec wizyty za każdym razem usłyszałam, czy chcę o coś zapytać. Jeżeli chodzi o opóźnienia, to moje wejścia do gabinetu miały "poślizg" ok. 30 min. Nie mam tego za złe, gdyż wynikają one z tego, że Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjentki, jest dokładna, nie stwarza atmosfery nerwowości i pośpiechu. Jest bardzo sympatyczna i taktowna. Koszt usługi skomentuję krótko - wysoka jakość kosztuje, a we własne zdrowie warto zainwestować.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin