dr n. med. Elżbieta Przedpelska-Ober

Neurolog

2,9

Wspaniały lekarz. Dokładnie tłumaczy. Spokojna. Uśmiechnięta. MA dużą wiedze i wielka empatie. Polecam. Jestem zadowolony z wizyty.

Polecam. Jestem zadowolony z wizyty.

Rzeczowa, dokładny bardzo wywiad. Pani doktor dokładnie zapoznała się z dokumentacja. Szczegółowe badanie. Otrzymałam skierowanie na badania dodatkowe. Poświęciła mi dużo czasu. Goraco polecam

Spokojny, kompletny lekarz. Tłumaczy, wypełnia dokumenty. dokumenty. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam. Bardzo kulturalna.

Absolutnie się nie zgadzam. Pełen profesjonalizm .Zlecony komplet badan. Trafna diagnoza. Pani doktor poświeciła mi dużo czasu, Omówiła dostarczone wyniki badań. Maż był podczas wizyty. Nie było problemu z osobą towarzysząca podczas wizyty, co się niekiedy zdarza w innych gabinetach. Wizyt była NFZ ,a nie prywatna..

Absolutnie nie polecam!Wrecz ODRADZAM! Bylam z dolegliwosciami neurologicznymi a Pani Dr ciagle mowila o poziomie cukru we krwi.Nie pozwolila mi sie wypowiedziec i uslyszalam tylko cyniczny komentarz.Kompletny brak kontaktu z pacjentem.Atmosfera bardzo niemila,brak zyczliwego podejscia do pacjenta.Zachowanie bardzo zniechcilo mnie do kolejnych wizyt.Wizyta byla tylko strata mojego czasu.Potraktowanie mnie odebralam za brak szacunku dla mnie.Z gabinetu wyszlam czujac sie ponizona.Moje problemy zdrowotne zostaly zignorowane.Uslyszalam,ze ich przyczyna jest poziom cukru?Gdyby tylko Pani Dr pozwolila mi wypowiedziec sie,ale dla niej wyraznie ni bylam osoba,ktora traktuje sie powazniei z szcunkiem.

mimo złych opinii pani doktor na różnych portalach postanowiłam do niej pójść, nie żałuję, przeprowadziła ze mną wywiad, zbadała mnie, dała skierowanie na rmi

mimo złych opinii pani doktor na różnych portalach postanowiłam do niej pójść,
nie żałuję, przeprowadziła ze mną wywiad, zbadała mnie, dała skierowanie na rmi

Myślałam, że tylko ja mam niezbyt dobre odczucia po wizycie, ale widzę, że jednak nie. Pani Dr nie chciała zlecić żadnych dodatkowych badań, bo i po co?Wizyta krótka, jak kazała mi robić ćwiczenia to w pewnym momencie nawet nie spojrzała czy wszystko jest dobrze... Tak więc mało zachęcający sposób bycia.

Tak więc mało zachęcający sposób bycia.

Nie polecam, naprawdę szczerze nie polecam. Jeśli, drogi Użytkowniku, masz czas, cierpliwość i ochotę na dłuuuugie i żmudne i nie do końca profesjonalne leczenie - w porządku, pani Przedpelska-Ober jest właśnie dla Ciebie. Ale jeśli masz zamiar być potraktowany zupełnie profesjonalnie i indywidualnie, bez oskarżania, że jesteś młodą osobą (w moim przypadku, i że na pewno sama z tego wyjedziesz) - zajmij się szukaniem innego neurologa. Na tą "lekarkę" szkoda czasu. I przede wszystkim zdrowia, które i tak nie jest w najlepszej kondycji, a które po wizycie u pani doktor powinno się polepszyć.

leczę się na epi u pani doktor za miła to pani doktor nie jest czasu za dużo nie poświęca pacjentowi fachowiec pierwszej klasy , zmieniła mi leki było dobrze , potem zmieniła znów i jest rewelacyjnie najlepszy epileptolog z jakim się spotkałem a było ich sporo po 4 latach siedzenia w domu , 12 lat juz pracuje , skończyłem studia i 100% lepiej polecam

leczę się na epi u pani doktor
za miła to pani doktor nie jest
czasu za dużo nie poświęca pacjentowi
najlepszy epileptolog z jakim się spotkałem a było ich sporo
polecam

Nieuprzejma, nawet nie spojrzy na pacjenta. Porażka.

Nieuprzejma, nawet nie spojrzy na pacjenta. Porażka.