lekarz Elżbieta Psonak

Alergolog, Pediatra

Jestem pacjentką tej przychodni i jestem bardzo zadowolona.Pani Doktor miła i widać że wie co robi.Wcześniej moje dziecko dostawało na każdą infekcję antybiotyk więc przepisałam się do tej przychodni i to była moja bardzo dobra decyzja.Obecnie moja córka choruje mniej i wiem ,że jest w dobrych rękach.Organizacja pracy bardzo dobra,mogę liczyć na poradę Pani Doktor także przez telefon, gdy czasami nie wiem co mam robić.

tragedia. w przychodni kilkugodzinne przerwy w przyjmowaniu pacjentów. jak to możliwe ze pomiedzy 14 a 16.30 nie ma zadnego lekarza na dyzurze?? na korytarzach pustki, to tez o czyms swiadczy. nie polecam

Bardzo uprzejma i miła lekarka,wykazująca się fachowym podejściem do pacjentów zarówno do dzieci jak i dorosłych.Polecam innym,a w poprzednią opinię nie wierzę.

Podczas wizyty sądziłem, iż jest ona w ramach NFZ-u, lecz okazało się że jest inaczej i za wypisanie zwolniania lekarskiego musiałem wręczyć pieniązki. Nigdy już tam się nie udam.

jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.

jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.jest ok.

Pani doktor jest uprzejma, miła i kompetentna. Trafnie rozpoznaje choroby. Polecam!!!

Lepiej omijać z daleka!No chyba ,że to będzie wizyta PRYWATNA! Ale i tak wątpię w kompetencję!