dr n. med. Elżbieta Pytlarz

2,9

Nie polecam! Wizyta, na ktorą czekałam pobad miesiąc odwołana została na mniej niz 24 godziny przed. Sytuacja zdarzyła się już kolejny raz

Pani Elżbieta Pytlarz to może nie jest zły lekarz, to jest zły człowiek i tyle co mam do powiedzenia.

nie polecam to lekarz starej daty sama potrzebuje pomocy.swoja przygode jako lekarz powinna dawno zakonczyc,ja jej nie polecam i ostrzegam innych przed wizyta u niej,

Ta osoba (mumia)lekarzem z powolania na pewno nie jest i juz nie bedzie! Nie polecam, wrecz odradzam !!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. okulary chciałam zamienić na soczewki, bardzo starannie mi je dobrała. Plecam

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor.
okulary chciałam zamienić na soczewki, bardzo starannie mi je dobrała. Plecam

Uprzejmością może nie grzeszy, ale dla mnie to wzór lekarza. Leczy się u niej cała moja rodzina i kilku znajomych.

Pani doktor jest bardzo sumienna i wnikliwie bada kazdego pacjenta. Moge to stwierdzic, bo z mojej rodziny leczy sie u niej 7 osób i wszyscy sa bardzo zadowoleni. To, że nie jest zbyt wylewna i nie robi jak inni ciu ciu ciu, to absolutnie nie może umniejszac jej kompetencjom. Jest bardzo dobrym specjalistą - na pewno najlepszym w Lesznie.Szczerze polecam.

Bardzo intowertyczna i trudna w kontakcie osoba, nie polecam.

Bardzo intowertyczna i trudna w kontakcie osoba, nie polecam.

bardzo doba specjalistka uważam ze na pewno najlepsza w Lesznie a wyposażenie gabinetu jest lepsze niż w klinikach w Poznaniu