mgr Elżbieta Radkowskamgr Elżbieta Radkowska - zdjęcie profilowe

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!

Chodzimy już kilka miesięcy na konsultacje do Pani Radkowskiej. Poleciła nam ją znajoma. I nie zawiedliśmy się. Zawsze spokojnie z uśmiechem. Wszystko wyjaśnia i przekazuje jak ćwiczyć w domu aby rezultaty były jak najlepsze. Widać bardzo duże postępy u naszego dziecka. Osoba z prawdziwym powołaniem. Polecam ją wszystkim znajomym.

Miałam z naszym dzieckiem po wadzie rozszczepu kilka wizyt u pani Eli. Zawsze miło i z uśmiechem. A najważniejsze to to że nasze dziecko poczyniło bardzo duże postępy. Po każdej pracy z dzieckiem znajduje czas również dla rodziców, aby przekazać im jak trzeba ćwiczyć w domu. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Neurologopeda Warszawa"?

mgr
Marta Janeczek