Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Stomatolog, Ortodonta

Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Lata temu chodziłam do tej Pani i miałam stały aparat, który został ściągnięty za szybko (wada nie była idealnie poprawiona) a po czasie, kiedy zaczęły wychodzić mi 8semki zabrakło dla nich miejsca i zaczęły wypychać inne zęby. Jak Pani doktorogła nie przewidzieć takiej sytuacji? Po latach zęby się pokrzywiły i nie wyglądają dobrze. Zniszczone marzenia o pięknym uśmiechu, grube pieniądze odkładane co miesiąc przez rodziców na wymianę kolejnego "drucika", wielki ból a efekt... żaden. Szkoda słów. Ogromny zawód i przykrość a jedyna pamiątką po ...

Nie polecam.
Pieniądze wyrzucone w błoto.

Po latach zęby się pokrzywiły i nie wyglądają dobrze.
Zniszczone marzenia o pięknym uśmiechu, grube pieniądze odkładane co miesiąc przez rodziców na wymianę kolejnego "drucika", wielki ból a efekt... żaden. Szkoda słów. Ogromny zawód i przykrość a jedyna pamiątką po aparacie to odsłonięte szyjki...

Dodatkowo:
- w aparacie retencyjnym chodziłam dłużej niż było zalecane, o rok,
- po zdjęciu aparatu nie było żadnej informacji ani propozycji bezpłatnych wizyt kontrolnych,
- nie zostaliśmy uprzedzeni o możliwych powikłaniach przy wychodzeniu ósemek,
- po ściągnięciu aparatu nie poinformowano mnie o możliwości bezpłatnego założenia go z powrotem w ramach reklamacji.

Moim celem nie jest negatywna wypowiedź ale przestroga dla innych, może dzięki moim doświadczeniu unikną takiej sytuacji i będą mieć piękne uśmiechy a nie żal, zadłużenie pieniężne i niespełnione marzenie.

Zakończyłam leczenie i jedyne czego żałuję to ,że tak długo zwlekałam z rozpoczęciem. Było minęło. Polecam Damona nic mnie nie bolało a bardzo bałam się bólu. Nie musiałam też dojeżdżać często na wizyty a to ważne bo studiuje w Warszawie i nie mogłabym często przyjeżdżać. Pani doktor była dla mnie jak starsza koleżanka ,poprawiła chyba ogólnie moją samoocenę bo nie byłam zbyt pewna siebie czyli troche uleczyła moją dusze i ciało. A co najważniejsze i rzaden dentysta mi tego nie powiedział . Zlikwidowała mi zaciskanie zębów, które było jak się ...

A co najważniejsze i rzaden dentysta mi tego nie powiedział . Zlikwidowała mi zaciskanie zębów, które było jak się okazało,przyczną migren.
Polecam.

To profesjonalny ,bardzo estetyczny gabinet z naprawdę najnowoczesniejszymi metodami. Mieszkam w Wiedniu i porównując to sto razy wole dojeżdżac na wizyty tutaj . Personel jest kompetentny i opiekuńczy a pani dr doskonale zna sie na tym co robi. Podchodzi do pacjenta całościowo nie tylko patrzy na zgryz.Sama dzwoni i jeżeli trzeba umawia wizyty u innych tez bdb specjalistów.Pierwsze dwie wizyty sa długie i bardzo wyczerpująco podchodzi do tematu . W trakcie leczenia wizyty sa juz krótsze i skupione na działaniu aparatów a nie na dyskusji może stąd te dygresje co do nastrojów. Ja lecze sie najnowoczesniejsza metodą ,nie boli jest piekny i szybki efekt .Polecam

Polecam dr Ratajczak - Kubiak. Jest kompetentna, profesjonalna i uczciwa. Koszt wizyt jak u pozostałych specjalistów. Ps. Każdy z nas jest człowiekiem i może mieć lepszy lub gorszy dzień. To do opinii Anomima.

Pani dr jest bardzo dobrym specjalistą. Jestem osobą dorosłą, która długo zwlekała z decyzją o podjęciu leczenia.Zanim zdecydowałam o założeniu aparatu pani dr wszystko dokładnie i wyczerpująco objaśniła. Dzięki fachowej pomocy mogę wreszcie się szerko uśmiechać. Dodam, że każda wizyta w pięknie wystylizowanym gabinecie jest czystą przyjemnością.

Dr. Kubiak jest z pewnością bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie stomatologii i kosmetologii. Jestem w trakcie długiego leczenia, ale widzę znaczące efekty. Chyba najnieprzyjemniejszy jest zmienny humor p. doktor. Czasem z uśmiechem wita każdego pacjenta, pyta jak samopoczucie itp, ale zdarzają się dni, kiedy kiedy najmilszymi słowami jakie można od niej usłyszeć to "dzień dobry, proszę usiąść na fotel". Wizyty u niej niestety nie są tanie, ale widać, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Wiem, że prowadzi także przypadki pro bono.

Dziecko się nie liczy. Tylko kasa , długotrwałe terminy oczekiwania, efekt żaden.