lekarz Elżbieta Rogala

2,9

Profesjonalne podejście, polecam w 100%

Profesjonalne podejście, polecam w 100%

Nie jestem zadowola z wizyty u Pani dr. Podczas wizyty piła kawę, rozmawiała z koleżanką przez telefon, jest nie miłą i opryskliwą osobą. Poczułam się zlekceważona. Nawet nie potrafiła mi wyjaśnić co tak naprawdę mi dolega .Chyba juz ma za duzo kasy i dlatego lekceważy pacjentów. Coraz ciężej o dobrego lekarza. NIE POLECAM

Nie jestem zadowola z wizyty u Pani dr.

Gwałtownie pogorszył mi się wzrok. Okulista zlecił mi badania. Wyniki oglądało 3 okulistów, 3 neurologów i 2 internistów nie widząc niczego niepokojącego. Jedynie dr Rogala potrafiła postawić właściwą diagnozę! Przyjechałem z W-wy. Warto było! Jeszcze raz dziękuję!

Nie jest osobą otwartą , jest materialistka raczej, ale może ta moja opinia jest subiektywna?

Czesc tych wpisów to jakies steki bzdur. Pani Droktor to super lekarka, lecze się u niej od wielu lat i nigdy nie miałem żadnych przykrości. Czasem zdaża się byc zabieganą, ale prosze państwa nie bądźmy śmieszni, każdy ma jakieś problemy w życiu. Ogólnie zna się na swojej pracy i często poprawia blędy innych lekarzy (jak w moim przypadku).

Chciałem zbadać wzrok ale okazało się, że niestety jedna wizyta nie wystarczy, za każdą wizytę trzeba płacic oczywiście. Nie polecam

Lecze sie od wielu lat i jestem zadowolona .

Lecze sie od wielu lat i jestem zadowolona .

Zgadzam się z opinią poprzednika. Porado + badanie, to zaledwie 10% wizyty, reszta to odbieranie telefonów, upominanie dzieci, smsy. Miałam poczucie lekceważenia, ale biorąc pod uwagę burzliwe życie Pani Doktor, to się nie dziwię. Natomiast polecam ex-męża-super gastrolog.

Pani dr jest abrdzo zabiegana, jak obsługuje pacjęnta - to w między czasie wychodzi i załatwia inne sprawy - np sprzedaje soczewki, rozmienia pieniądze... odbiera telefony. Daje wrażenie osoby bardzo nieuporzadkowanej i chaotycznej. Nie polecam, bo czuje się człowiek jakby go nie było. Wizyta trwała ok 15 min z czego moze 5 min bylo na dopasowanie okularów, reszta była w pogoni za p. dr.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Dzięki tej Pani uniknęłam zabiegu chirurgicznego na który wysyłał mnie inny okulista.