lekarz Elżbieta Rybak-Sawuła

1,8
2,1
1,6
1,7

To nie jest lekarz, tylko osoba która minęła się z powołaniem. Na wizytach nie bada, nie ogląda wyników (jestem w 8 m-cu ciąży, inne ciężarne czekające że mną też zostały tak potraktowane), zapytała tylko czy chce zwolnienie lekarskie!!!!!!!! Praca tej PSEUDOLEKARKI to jedna wielka kpina. Nie polecam nikomu bo kompletny brak zainteresowania pacjentem.

okropna kobieta niekomunikatywna, pacjentka dla niej to zło konieczne wybrałam kobiete lekarza bo myślałam że bardziej mnie zrozumie ,niestety zawiodłam się i zmieniam lekarza ta pni nadaje się tylko do wypisywania recept na antykoncepcje

uwaga na ta pania. proponuje wizyty prywatne podczas wizyty w szpitalu. nic nie mowi konretnego. oby nastepny. dajcie spokoj

Ludzie uciekajcie od raybakowej- sawuly, naprawde niemile spotkania z ta pania, gdzie higiena !!!!!!????

To co usłyszałam od tej Pani po wizycie wiedziałam sama. Tryska od niej arogancją i podłością. Zdecydowanie odradzam.

MASAKRA Nikomu nie poleca,nie miła,wulgarna...

MASAKRA Nikomu nie poleca,nie miła,wulgarna...

Bardzo niemiła Pani,będąc w szpitalu w 7mc ciąży zasugerowała na obchodzie swoim kolegom że z moją ciążą jest coś nie tak ,bo mam za mały brzuch.Wyobrażacie sobie co ja czułam.Płakałam całe popołudnie, po czym zlecono mi badanie USG i okazało się że mam śliczną małą córeczkę.Urodziła się zdrowa i do dziś jest wszystko dobrze.Ale nigdy nie zapomnę tej Pani!!Ile stresu przysporzyła mnie i mojej rodzinie, bo tak jej się coś wymknęło miedzy wierszami.Zero empatii ze strony tej Pani.Do dzisiaj jak ją spotykam to mam dreszcze.Zdecydowanie odradzam.

Dzięki Pani doktor urodziłam zdrowego synka. Podczas pobytu na oddziale, nie udaje , ze nie zna pacjentek , które leczy prywatnie jak niektórzy.

Nie miła, nie uprzejma, krzyczy na pacjentki. Zgłaszałam 2 miesiące przed terminem kłócie w dole brzucha to kazała zrobić badanie moczu i przyjść za miesiąc w konsekwencji urodziłam miesiąc przed terminem...Wredna baba!

Bardzo nieuprzejma, pacjentki traktuje z pogardą, podczas badania okazało się, że mam nadżerkę, zamiast mi wytłumaczyć jak ją się leczy wolała czytać sobie gazetę. Zdecydowanie nie polecam!!!