lekarz Elżbieta Sandomierz

Pulmonolog

Lekarz pomylka potrafi wysylac dzieci tylko na testy inaczej dziecka nie zbada. Leki dla dzieci za darmo a pani doktor tylko wszystko na 100% wypisuje. Dzieckiem szarpie pod czas badania szok juz wiem czemu tylko do tej pani doktor sa miejsca bo nie ma pacjetow .nie polecam

Wspaniała lekarka z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą , leczyła moje córki i ani razu nie zawiodłam się i obecnie mój wnuczek w razie choroby to również chodzi do pani doktor . Polecam

Cudowna. Zawsze do dyspozycji. Pamięta pacjentów i ich przypadki. Zawsze czulam się zaopiekowana jak należy. Bardzo polecam.

Nie polecam. Córeczce wyszły pleśniawki w buzi. Ogólnie ma problemy z jedzeniem przez co wielokrotnie byłyśmy w szpitalu, a przy pleśniawkach dziecko w ogóle nie chce jeść. Nie było mojej Pani Doktor, więc była prośba aby dr. Samdomierz wystawiła receptę na lek. Nie zgodziła się. Nie rozumiem, dla Pani doktor wystawienie recepty to 5 min, a dla nas przez jej brak ból i cierpienie niemowlaka oraz możliwe odwodnienie. Totalny brak empatii i chęci pomocy.

Wspaniały lekarz .Pani doktor jako jedyna zdiagnozowała 12 lat temu starszego syna , teraz podobna sytuacja z młodszym. Zawsze pod telefonem . Wszystko tłumaczy . Bardzo polecam

Polecam z całego serca dr Sandomierz. Jest wspaniałym człowiekiem,który pomoże a nie tylko wepcha antybiotyk :) Mimo kompletu dzieci potrafi przyjąć pacjenta bez żadnego problemu. Wszystko wytłumaczy od a do z. Zanim postawi diagnozę to skieruje pacjenta na badania. Od lat jestem pacjentką z dużymi problemami zdrowotnymi i ani razu nie usłyszałam coś złego ze strony Doktor :) Był pewnie okres gdzie wylądowałam w szpitalu,dr potrafiła po pracy wieczorem napisać jak się czuje i czy jestem już na oddziale. Dr Sandomierz jest lekarzem z powołania. Polecam z całego serca,drugiej takiej doktor nie znajdziecie 🥰

Bardzo nieprzyjemny lekarz .Mam wrazenie,ze uwaza się za kogos lepszego od pacjentow .Lekcewazy to co rodzic mowi.Powierzchowna osoba.Nie polecam.Ja korztstam teraz z porad innego alergologa i to nie prywatnie, bo przeciez Nasze składki zdrowotne gdzies trafiają.

Może i jest przyjemna dla Swoich pacjentów, bo dla tych, którzy do niej nie należą to olewa, nieprzyjemna, kazała czekać na korytarzu ponad dwie godz. z chorym dzieckiem na grypę jelitową!!! i do tego jeszcze przepuszczać ludzi ponieważ mieliśmy ubezpieczenie z Niemiec i przy wizycie potrzebne jest wypełnienie do NFZ-tu raptem dwóch stron papieru, ale dla niej to było 2 tony papieru do wypełnienia. nie miała na to czasu i chciała nas sobie zostawić na koniec. przez to rozchorowała się cała rodzina (ja i trzy córeczki) bo złapałyśmy jakąś grypę w tej poczekalni pełnej chorych ludzi Nie wspomnę już że kiedyś też odmówiła przyjęcia rano córeczki 4-miesiecznej chorej na oskrzela bo należymy do innego lekarza w tej przychodni i mamy czekać aż nasz doktor będzie po południu.

najlepszy lekarz na świecie! ja jestem jej pacjentką od x lat,jest cudowna,zawsze doradzi pomoze mam mnóstwo specjalizacji jest bardzo inteligentna,cudowna kobitka!

Dane lekarza zamieszczone na podanej stronie są nieaktualne. Obecnie przyjmuję w przychodni Lubmed przy ulicy Gwarków 82 w Lubinie.