dr n. med. Elżbieta Skorupska-Jagieła

Bardzo dobry lekarz. Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor, do Jej wiedzy i poczucie,że jestem u specjalisty, który pomoże mi wrócić do zdrowia. I tak jest. Trafna diagnoza I skuteczne leczenie . Wróciło zdrowie i dobre samopoczucie. Dziękuję bardzo

Dziękuję bardzo

Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jeśli dobrze pamiętam, od 18 tygodnia. Zawsze skrupulatnie omawiała USG, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i rozwiewała wszelkie wątpliwości. Podczas wizyt nie było mowy o pośpiechu, a wszystko odbywało się w bardzo sympatycznej atmosferze. Moim zdaniem to lekarz szczerze zaangażowany w swoją pracę, z ogromną wiedzą i niesamowicie empatycznym podejściem do pacjentki. Szczerze polecam Panią Doktor.

Polecam wizyty u Pani dr. Konkretna, przemiła kobieta! Z super podejściem do pacjenta, zawsze oddzwania i interesuje się stanem swoich podopiecznych. Pierwszą ciążę miałam z problemami, prowadził inny lekarz. W drugiej ciąży zadbała bym czułam się bezpieczna i wiedziałam, że przy pomocy p. dr będzie wszystko w najlepszym porządku! Dziękuję i oby więcej takich dobrych lekarzy.

Nie polecam tego lekarza z czystym sumieniem! Gdy byłam na pierwszej wizycie i powiedziałam, że staramy się z mężem o dziecko, miałam wtedy 34 lata. Usłyszałam, że jestem stara. Zmieniłam lekarza, mam teraz zdrową i śliczną córeczkę.

Polecam z całego serca- Pani Doktor zawsze miła, rzeczowa i uśmiechnięta. Badanie przebiega w miłej atmosferze, dzięki czemu człowiek mniej się denerwuje, a odpowiedzi na pytania są zawsze kompetentne i konkretne.

Witam, Do dr Skorupskiej chodziłam regularnie jeszcze przed zajściem w ciąże (poleciły mi Ją znajomi). Specjalista godny polecenia, z odpowiednim dystansem, zwłaszcza w stosunku do rodziców, którzy po raz pierwszy spodziewają się dziecka. Mimo wielu pacjentek podchodzi do każdego indywidualnie, dokładnie omawia USG i poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Witam,

Pani doktor prowadziła moją ciążę. Nie wiem jaka jest,gdy pojawiają się jakieś problemy, ponieważ ciąża przebiegała bezproblemowo, więc wizyty przebiegały dość szybko. Jedyny mały zarzut, to taki, że początkowy wywiad nie był wg mnie zbyt obszerny - m.in. zero pytań o sytuację zawodową i warunki pracy, co przecież ma również znaczenie. Cała reszta na plus: podejście do pacjentki i jej męża/partnera, dokładne tłumaczenie wyników badań, zalecenia, a przy tym zdrowy dystans, rzeczowość i pogoda ducha, które ciężarnej są zazwyczaj potrzebne. A w poczekalni regularnie przewijało się dużo ciężarówek. :)

Bardzo dobry ginekolog - prowadziła moje dwie ciąże - to co ceniłam najbardziej - to fakt, że nie panikuje, nie straszy, nie wyolbrzymia, nie namawia na płatne porodu u siebie w szpitalu. Nawet jeśli coś mnie niepokoiło, zawsze dokładnie wytłumaczyła, uspokoiła i z moim wielkim brzuchem wychodziłam z gabinetu uśmiechnięta i pełna dobrych myśli. Dziękuję i polecam

Serdecznie polecam! Sama trafiłam do Pani doktor z polecenia koleżanek, których ciąże prowadziła. Miła, kompetentna, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Witam dr Skorupska to lekarz można powiedzieć pokoleniowy w naszej rodzinie:)uczęszczamy do niej z Mamą i siostrą:).Z czystym sumieniem mogę polecić!!!Odpowiada na wszystkie pytania które zostają jej zadane,zawsze uśmiechnięta !!!:). Dodam że kiedyś pomyliłam dzień wizyty i pojechałam w dzień w którym pani dr nie przyjmuje iii nie było żadnego problemu zostałam przyjęta normalnie.Pani dr prowadziła moja ciąże i dzięki niej mamy naszego kochanego maluszka:).Bardzo dziekujemy Karolina Damian:)