dr n. med. Elżbieta Skorupska-Jagieła

Ginekolog

Polecam wizyty u Pani dr. Konkretna, przemiła kobieta! Z super podejściem do pacjenta, zawsze oddzwania i interesuje się stanem swoich podopiecznych. Pierwszą ciążę miałam z problemami, prowadził inny lekarz. W drugiej ciąży zadbała bym czułam się bezpieczna i wiedziałam, że przy pomocy p. dr będzie wszystko w najlepszym porządku! Dziękuję i oby więcej takich dobrych lekarzy.

Nie polecam tego lekarza z czystym sumieniem! Gdy byłam na pierwszej wizycie i powiedziałam, że staramy się z mężem o dziecko, miałam wtedy 34 lata. Usłyszałam, że jestem stara. Zmieniłam lekarza, mam teraz zdrową i śliczną córeczkę.

Polecam z całego serca- Pani Doktor zawsze miła, rzeczowa i uśmiechnięta. Badanie przebiega w miłej atmosferze, dzięki czemu człowiek mniej się denerwuje, a odpowiedzi na pytania są zawsze kompetentne i konkretne.

Witam, Do dr Skorupskiej chodziłam regularnie jeszcze przed zajściem w ciąże (poleciły mi Ją znajomi). Specjalista godny polecenia, z odpowiednim dystansem, zwłaszcza w stosunku do rodziców, którzy po raz pierwszy spodziewają się dziecka. Mimo wielu pacjentek podchodzi do każdego indywidualnie, dokładnie omawia USG i poświęca tyle czasu ile potrzeba.

Witam,

Pani doktor prowadziła moją ciążę. Nie wiem jaka jest,gdy pojawiają się jakieś problemy, ponieważ ciąża przebiegała bezproblemowo, więc wizyty przebiegały dość szybko. Jedyny mały zarzut, to taki, że początkowy wywiad nie był wg mnie zbyt obszerny - m.in. zero pytań o sytuację zawodową i warunki pracy, co przecież ma również znaczenie. Cała reszta na plus: podejście do pacjentki i jej męża/partnera, dokładne tłumaczenie wyników badań, zalecenia, a przy tym zdrowy dystans, rzeczowość i pogoda ducha, które ciężarnej są zazwyczaj potrzebne. A w poczekalni regularnie przewijało się dużo ciężarówek. :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B