lekarz Elżbieta Smaga

Neurolog

Przemiła, urocza Pani Doktor, profesjonalne podejscie do pacjanta, sama rozmowa podzialala na mnie jak lekarstwo, bardzo zyczliwa, ciepla i potrafi podniesc na duchu, jednak sa jeszcze tacy lekarze ktorzy potrafia sluchac i udzielic dobrej rady, dziekuje bardzo Pani Doktor ...hannakm Polecam wizyty u Pani Doktor

Super Pani Doktor. Miałem problemy z kręgosłupem. Pewnego dnia wypadł mi dysk. Byłem u 2 lekarzy i stwierdzili RWĘ i kazali się oszczędzać. Pani Doktor po gruntownym przebadaniu mnie wytłumaczyła co i jak z tym dyskiem, że pęknięte wiązadło. Zaleciła ,odpowiednie ćwiczenia. WSZYSTKO w 100% Trafnie i bardzo mi pomogło. Serdecznie pozdrawiam.

Serdecznie pozdrawiam.

To jest niesamowita Pani Doktor.Pierwszy raz w życiu byłam tak dobrze potraktowana przez lekarza.Polecam każdemu.Pani Doktor to wspaniały lekarz i człowiek.

ja nie znam drugiego tak kompetentnego lekarza. Mam padaczkę, która praktycznie zdiagnozowała mi PANI DR SMAGA. na obiawy które miałam,zawsze słyszałam, ze jestem roztrzepana,wyolbrzymiam, a w szpitalu wezwali do mnie psychiatrę. ku ich zaskoczeniu,stwierdzono ze nie jestem psychiczna. nie potrafiłam odnaleźć się w tej sytuacji, miałam dziwne bóle, zaniki świadomości i duże problemy z pamięcią. kiedyś zapomniałam gdzie mieszkam. to był koszmar. dopiero siostra skierowała mnie do pani dr Smagi. zrobiła mi badania, wszystko wytłumaczyła i bez ataków jestem już kilka lat. opisałam w skrócie sytuacje, mimo ze o pani dr mogłabym rozmawiać godzinami. nie jestem tzw.podstawionym pacjentem, pani dr naprawdę uratowała mi życie. polecę każdemu z czystym sumieniem.

Wspaniała, prawdziwa Pani Dr oddana i wyrozumiała, bardzo kompetentna. Pozdrawiam żona pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Sulejówek"?

Al. Solidarności 113D/27
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
11 Listopada 87
05-071 Sulejówek
Vita-Glob Specjalistyczny Ośrodek Medyczny
Kruczkowskiego 60
05-070 Sulejówek
Przyzakładowy Zakład Opieki Zdrowotnej przy Procter & Gamble Operations .
Zabraniecka 20
Centrum Medyczne LUX MED