Elżbieta Stępień

2,9
2,9
2,4
2,7

Przyszłam z dziesięcioletnią córką w celu sprawdzenia poprawności zgryzu i możliwości założenia aparatu ortodontycznego. Jedyną rzeczą, którą lekarz był w stanie poradzić, było jak należy prawidłowo czyścić zęby nastolatka. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, jakość zębów zależy od wielu czynników: genetyka; higiena; żywienie; ekologia; urazy. Dodam również, że podczas sprawdzania "czystości zębów" ważne jest uwzględnienie ich struktury. Moja córka ma hipoplazję szkliwa, co sprzyja osadzaniu się płytki nazębnej i nie zawsze umożliwia doskonałe oczyszczenie. Lekarz, który podejmuje jednostronne podejście do problemu, zasługuje co najmniej na "dobrą opinię". Dodam jeszcze, jako terapeuta, że lekarz, który utwierdza się kosztem innych i opowiada swoim pacjentom, jak jego córka ma w swoich 40 latach wszystkie zęby, to nie tylko przykład nienormalnego lekarza, ale także toksycznej osoby. Spodziewam się że to nie jedno osiągnięcie córki. Teraz rozumiem, dlaczego nie miała kolejki i tyle negatywnych opinii. Szanujcie siebie i swoje dzieci, i nie zadawajcie sobie i swoim dzieciom traumy.

Miałam do czynienia z tą lekarką wyłącznie przez telefon i cieszę się, że tak zostało. Byłam na etapie poszukiwania specjalisty, który przejmie moje niefortunnie prowadzone leczenie ortodontyczne. Lek Stępień po całym wykładzie i pouczaniu mnie protekcjonalnym tonem z oburzeniem w głosie stwierdziła „jeśli chce pani kontynuować leczenie na założonym już aparacie no to chyba to jest trochę niepoważne, przecież ja na tym aparacie nic nie zarobiłam”. Potrzebujemy takich lekarzy z powołania, nie ma co! Farsa. Chamstwo, buta, brak odrobiny kultury. Tak opisałabym tę osobę. Odradzam.

Chamstwo, buta, brak odrobiny kultury. Tak opisałabym tę osobę. Odradzam.

TRAGEDIA!!! Stanowczo odradzam, szczególnie jeśli chodzi o dzieci.Już wolę żeby dziecko miało krzywe zęby niż kolejny raz miałoby się spotkać z tą pseudo panią doktor!!! Zachowanie tej pani poniżej wszelkiej krytyki-chamstwo do tego stopnia, że zabrałam dziecko z fotela.Omijajcie szerokim łukiem!!!

Do dr Stępień trafiłam niecały rok temu. Teraz jestem na "końcówce", bo efekty są wspaniałe! Wcześniej prowadziła mojego brata, który również jest bardzo zadowolony! Nie żałuję, że zdecydowałam się właśnie na dr Stępień, bo jako jedyna pokazała dostępne opcje i wspaniale prowadziła mnie przez całą drogę. Jak czytam tyle negatywnych opinii to domyślam się, że zostały napisane przez matki, które na siłę chcą założyć dziecku aparat wbrew woli i mają do wszystkich żal gdy dziecko się buntuje. Sama byłam świadkiem kilku takich sytuacji w gabinecie z nadgorliwymi matkami i podziwiam doktor za cierpliwość. Ja wspominam dr Stępień jako bardzo miłą, uśmiechniętą i przyjazną kobietę. Gorąco polecam!

Wspaniały lekarz z doświadczeniem, dzięki któremu szybko uporałam się z problemem krzywych zębów. Świetne porady, profesjonalne podejście i co najważniejsze - efekty! Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.

Także nie polecam wykonała aparat dla dziecka który mu wciąż wyskakiwał i był do wyrzucenia bo pani Stępień nie była w stanie tego naprawić

kompletnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest bardzo niemiła i myśli ,że robi łaske ,że przyjmuje. NAPEWNO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest bardzo niemiła i myśli ,że robi łaske ,że przyjmuje.
NAPEWNO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam mało,ze nie miła to brak wiedzy konował mojej córce zalozyla aparat za fortune ,po zdięciu aparatu tragedia .

Nie polecam mało,ze nie miła to brak wiedzy konował
mojej córce zalozyla aparat za fortune ,po zdięciu aparatu tragedia .

Domyślam się, że wszystkie negatywne opinie o dr Stępień są napisane przez wojujace matki, których dzieciątka nie zostały potraktowane z rewerencją godną następcy tronu. Jako pacjentka dorosła, niekorzystająca z NFZ, mogę jedynie polecić dr Stępień pacjentom, którzy od lekarza wymagają wiedzy medycznej, uprzejmości na zwykłym międzyludzkim poziomie oraz przede wszystkim EFEKTÓW. Dr Stępień w półtora roku uporała się z moim zgryzem, ze współpracy z nią jestem bardzo zadowolona. Co do niezwykle merytorycznej uwagi na temat głosu pani doktor mogę jedynie napisać, że osoba pisząca ten komentarz to musi mieć mocno ...

Co do niezwykle merytorycznej uwagi na temat głosu pani doktor mogę jedynie napisać, że osoba pisząca ten komentarz to musi mieć mocno nas@ane w głowie.