lekarz Elżbieta Szczygieł

Neurolog

Po pierwszej wizycie u Pani Doktor byłem pod wrażeniem jej wiedzy, kultury osobistej i stosunku do pacjenta. Bardzo dokładnie mnie zbadała i szczegółowo przeprowadziła wywiad. Na podkreślenie zasługuje umiejętność przedstawienia diagnozy i wyjaśnienia jej podstaw w sposób jasny i zrozumiały dla laika. To wyjątkowo miła i ciepła osoba, o dużej empatii, bardzo mocno angażująca się w pomoc pacjentowi. Moim zdaniem – rzadko spotykany wzór lekarza.

Pani dr n. med. Elżbieta Szczygieł-Pilut jest lekarzem, który szanuje wypowiedzi pacjenta, niemniej równocześnie pozostaje wierna zasadom neurologii, jeśli chodzi o badanie podstawowe. Pani doktor, oddana tak pacjentowi, jak zasadom swojej pracy, zasługuje przez to na jak najwyższe uznanie. Swoje diagnozy - popiera oczywiście dostarczonymi wynikami badań, ale też - uzasadnieniem klarownym nawet dla laika. Niezależnie od dostarczonej dokumentacji, wykonuje badanie neurologiczne. To zasługuje na uznanie. Na szacunek. Swoim podejściem: zasługuje na na szacunek pacjenta, mam nadzieję, że sposób, w jaki przyjmuje pacjenta, posłuży za wzór wielu lekarzom. Oby tak ...

Swoim podejściem: zasługuje na na szacunek pacjenta, mam nadzieję, że sposób, w jaki przyjmuje pacjenta, posłuży za wzór wielu lekarzom. Oby tak było. Mnie jej diagnoza pomogła i wiele wyjaśniła. Dlatego też warto jej zaufać. To fachowość: wiedza i precyzja. Tak więc z czystym sumieniem polecam wizyty i konsulatacje u p. dr n. med. Elżbiety Szczygieł-Pilut.

Dr szczygiel elrzbieta jest to lekarz który ratuje życie i naprawia błędy swych kolegów , to ANIOŁ dany od Boga

Super lekarz, super człowiek. Po wizytach u kilku neurologów trafiłam pod obserwację do Pani Doktor i w końcu Ktoś postawił diagnozę. Dziękuję Pani Doktor!

Jest świetnym lekarzem, dobrym człowiekiem . Można zawsze liczyć na jej pomoc Zawsze byłem zadowolony z jej pomocy

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kraków"?

CM LUX MED
Jasnogórska 11