lekarz Elżbieta Szlęzak

Bardzo profesjonalny lekarz. Pani Doktor prowadziła moje 3 ciąże i jestem z tej opieki bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jeżeli jest podejrzenie jakichkolwiek komplikacji nie ukrywa tego, wręcz przeciwnie zleca więcej badań i tłumaczy po co i dlaczego to robi. Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani Doktor.

Okropna kobieta. Pierwszej ciazy nie widziala i zapisala leki przez ktore poronilam twierdzila ze to nie przez to. Prowadzi druga ciaza pomimo dobrych wynikow przypisuje mnóstwo lekow i daje skierowania mowiac do jakiego konkretnie lekarza isc kiedy nie sa potrzebne..chyba po znajomosci. Jest nie mila az strach o cos zapytac krzyczy bez powoduogolnie absolutnie nie polecam mysle nad zmiana lekarza

super lekarz,polecam w 100%.Wtym małym mieście lekarze nie mają czasu dla pacjęta, a Pani doktor ma.Warto korzystać z tej poradni.

Uwazam,ze Pani Doktor Szlęzak jest Swietnym ginekologiem.od 14 lat jest moim lekarzem i prowadzila moje dwie ciaze.Zawsze na kazdej wizycie spelniala moje oczekiwania.Jest jak najbardziej kompetentna,Uprzejma i wesola.Poswieca mi tyle czasu az wszystko zrozumie.Zawsze tlumaczy chorobe w sposob jasny i zrozumialy,oraz jak stosowac leki.Ufam jej i wiem,ze bardzo dba o swojego pacjenta.Polecilabym Pania doktor kazdej kobiecie.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Szlęzak jest moim lekarzem od 8 lat i nigdy na nią nie mogłam narzekać wręcz przeciwnie jest bardzo miłą i wesołą kobietą:)no i moim zdaniem najlepszym ginekologiem w Lęborku nie wyobrażam sobie innego lekarza POLECAM

Dziwi mnie tak duża liczba pozytywnych komentarzy. Pani Szlęzak prowadziła moją pierwszą ciążę i mam nieprzyjemne po tym wspomnienia. Nie powiem że nie jest miła pewnie że jest ale tylko i wyłącznie gdy idzie się prywatnie. Gdy chodziłam na książeczkę była strasznie niemiła wręcz wredna miała jakieś opryskliwe uwagi, potrafiła czasami doprowadzić mnie z nerwów do łez.Pamiętam taką sytuację kiedy powiedziała mi z błahej przyczyny że jak mi coś nie pasuje to nie muszę wcale do niej przychodzić bo ma tyle pacjentek że wcale nie musi się ze mną użerać. Poza tym czas oczekiwania na kolejną wizytę był bardzo długi a i na poczekalni potrafiło się spędzić 2.5 godz czekając na swoją kolej.A o pielęgniarce w rejestracji szkoda gadać wiecznie niezadowolona jakby łaskę robiła że zmierzy mi ciśnienie:/ Dajcie sobie spokój naprawdę szkoda nerwów

Odradzam z całą pewnością Dr. Szlęzak .

Odradzam z całą pewnością Dr. Szlęzak .

Polecam Panią Dr. miła, sympatyczna, kompetentna. Prowadziła moja ciążę, wyrozumiała, ciepła osoba. Nie niepokoi pacjentek, wyjaśnia wszytskie wątpliwości.Byłam i państwowo i prywatnie i nie widzę różnicy w podejściu:)

Poprowadziła moje dwie ciąże , jest dobrym i kompetentnym lekarzem. Mogę ją z pełnym zaufaniem polecić! fakt dostać się nawizytę państwową ( teraz już po ciążach , bo w czasie okresu ciązy bez problemu) - czas oczekiwania ok. 7 tygodni !!!!

Poprowadziła moje dwie ciąże , jest dobrym i kompetentnym lekarzem.
Mogę ją z pełnym zaufaniem polecić!

Chodzę do pani Szlęzak od 5lat jestem z niej bardzo zadowolona, poprowadziła moje dwie ciąże doskonale. Zawsze wytłumaczy, poradzi. Nigdy dla mnie nie była nie miła!!!! Pani w rejestracji także wspaniała kobieta, mogę zawsze na obie panie liczyć i mam do nich ogromne zaufanie.