lekarz Elżbieta Szumilas

Alergolog

2,6
2,2
2,6

Pani doktor wyjątkowo minęła się ze swoim powołaniem. Jest wyjątkowo nie zainteresowana pacjentem. Traktuje go z lekceważeniem. Zgłosiłam się z problem dużych ataków alergii. Nie zrobiła ze mną żadnego wywiadu każda informacje trzeba było na sile jej wciskać która odbierała z grymasem jakbym przeszkadzało jej, ze ktoś się do niej odzywa w pracy. Gdy w testach z krwi nie wyszły mi konkretne alergeny powiedziała, ze nie może mi pomoc według niej nie powinnam mieć ataków. Zaleciła zdeowa dietę unikanie amin biogennych. Ok dieta jest ważna, wiec zapytałam się kiedy się skontaktować w celu konsultacji po zastosowaniu zaleceń. Powiedziała ze nie koniecznie muszę się do niej zgłaszać. Dodam ze bez leków przeciwalergicznych nie jestem w stanie funkcjonować nawet 1 dnia

Pani doktor wiedząc, że mam astmę i przeszłam Covid, podczas kontroli zapytała tylko, czy mam leki na astmę. Sama upomniałam się o RTG z którego wyszło, że mam stan zapalny, ale zostałam pozostawiona samej sobie ze słowami cyt. "proszę się nie martwić" i tylko dostałam receptę na leki, na astmę i skierowanie, na konsultację za pół roku. Skonsultowalam się z innymi lekarzami pulmunoligiem oraz internistą. Jestem na antybiotykach oraz innych lekach z powodu zapalenia płuca. Mam stawić się osobiście na kontrolę w ciągu tygodnia i ponownie wykonać zdjęcie RTG. W ...

W tej przedstawionej sytuacji, cieszę się
tylko, że poprosiłam o pomoc jeszcze innych lekarzy.

Super lekarz! Bardzo miła! Małomówna ale pmocna!

Super lekarz! Bardzo miła!
Małomówna ale pmocna!

Świetny lekarz! Nie tylko alergolog, ale też pulmonolog. Jedyny, który słucha tego, co mówię, a nie patrzy tylko na wyniki testów. Dzięki jej zaleceniom mogę normalnie funkcjonować z astmą. Polecam!

pacjent traktowany ajk petent, wizyta bez jakiegokolwiek komentarza wskazówki, sucha recepta