lek. dent. ElŻbieta Szybiak

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia lekarza do pacjenta. Miałam wiele niemiłych doświadczeń i po pewnym czasie przestałem chodzić do stomatologa... ze strachu. Odkąd poznałem Panią Doktor siadam na fotel odprężony, nie boję się, wiem że wyjdę zadowolony. Mamy czas na rozmowę, na wyjaśnienie moich wątpliwości. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy bali się wcześniej usiąść w fotelu dentystycznym

Dr. SZYBIAK jest dla mnie MEGA DOBRYM SPECJALISTĄ miałem doczynienia z kilkoma dentystami-sadystami i zapominalskimi ponieważ po leczeniu kanałowym Pani DR. znalazła TRZY kawałki narzędzia w kanale 2 zębów o łącznej długości 1,5cm!!!! MEGA podejście do pacjęta i naprawdę się przejmuje losem pacjęta i chętnie pomaga , doświadczyłem tego na własnej skórze. POLECAM PANIĄ DOKTOR ELŻBIETĘ SZYBIAK A DO DENTYSTY BĘDZIECIE CHODZIC Z OCHOTĄ I BEZ STRESU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest wielu dobrych lekarzy, ale Pani dr Szybiak wg mojej opinii jest na ich czele. Z taką uprzejmością i fachowością nie spotkałem się nigdy. Doradztwo co można zrobić aby mieć zdrowe i śliczne zęby i przy ty nie narażać się na zbędne koszty, to prawdziwe mistrzostwo. Gorąco polecam!!! Ps. Uratowała mi dwa zęby gdzie inni lekarze kazali mi je usunąć:)))

Ps. Uratowała mi dwa zęby gdzie inni lekarze kazali mi je usunąć:)))

Najlepsza pani stomatolog jaką znam! Profesjonalnie i fachowo każdemu polecam! Trafiłam w niedzielę z ostrym bólem zęba- wyrwanie to była czysta przyjemność! Dodatkowo to bardzo sympatyczna osoba ja jestem zachwycona podejściem do pacjenta- wszystko dokładnie wytłumaczy, poradzi a przede wszystkim nie naciaga na koszta! Polecam z całego serca!

Pani Dr Elżbieta to wspaniały stomatolog. Zawdzięczam jej piękny i zdrowy uśmiech. Dziękuję...

Polecam gabinet Pani Doktor :) Trafiłam przypadkiem w nocy w niedzielę i bardzo się ucieszyłam że zostałam przyjęta mimo późnej pory i weekendu.Okazało się że mają czynne całodobowo ale wcześniej trzeba zadzwonić.Wizyta kosztowała mnie mniej niż jak leczyłam się u swojego lekarza w centrum Bytomia.Bardzo się cieszę bo teraz wiem gdzie jechać jak zaboli :)))

Polecam gabinet Pani Doktor :)