lekarz Elżbieta Szymańska

Dermatolog

Ja też byłam u p. dr Szymańskiej w ramach NFZ i jestem zachwycona podejściem do pacjenta i kompetencją. Uzyskałam szereg wyczerpujących informacji na temat mojego schorzenia, z którym nie mogli poradzić sobie specjaliści "prywatni".

Chociaż w internecie Pani Szymańska ma dobre opinie to potrafi pokazać "kulturę". Opryskliwa, arogancka i po prostu niegrzeczna. Przyszłam z dzieckiem i było mi za Panią "doktor" po prostu wstyd. Może takie zachowanie wynikało z racji wizyty w ramach NFZ ?

Może takie zachowanie wynikało z racji wizyty w ramach NFZ ?

Po odstawieniu tabletek hormonalnych, pojawiły się u mnie na twarzy dziwne wypryski. Inni dermatolodzy opierali się na trądziku - jednak taka diagnoza w wieku 28 lat jest dosyć śmieszna. Zaryzykowałam wizytę u dr Szymańskiej. Jestem pod wrażeniem wiedzy, doświadczenia, kompetencji i podejścia do pacjenta. Diagnozowała długo ( 3 tygodnie) ale starannie - przyczyny problemów skóry były zupełnie gdzie indziej. Bardzo mi pomogła, wypryski przygasły teraz jestem w trakcie leczenia. Nie zmienię dermatologa.

Była ostatnio u Pani doktor i byłam bardzo zadowolona. Pani dr szczegółowo wypytała o moje objawy i poprzednie leczenie, zaleciła nowe o wiele tańsze leki, które nareszcie okazały się skuteczne. Bardzo rzeczowa i miła osoba, poświęca każdemu pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Leczy pacjenta,a nie jakaś anonimową chorobę. Serdecznie polecam