Elżbieta Wąchalska

2,6
2,5
2,7

Jestem pacjentką Pani doktor od prawie 20 lat. Nie wiem skąd wynikają takie opinie na jej temat. Doktor trafnie stawia diagnozy, nie miałam problemów ze skierowaniami. Wizyty przebiegają w przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Pani dr leczy moich rodziców i mojego syna - nie mamy zastrzeżeń.

W przeciwieństwie do innych pacjentów,bardzo cenię sobie p.dr Elżbietę Wąchalską. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Jest bardzo miła i sympatyczna.W każdej sytuacji służy pomocą.Jest moim lekarzem rodzinnym ponad dziesięć lat i nie zamieniłabym na innego lekarza.Serdecznie polecam.

Zawsze trafnie stawia diagnozę.

absolutnie nie polecam tej doktor jest chamska,obrazliwa i nie umie zajac sie pacjentem i jego dolegliwosciami byla pacjentka

Serdecznie polecam zawsze trafiona diagnoza .Pani doktor zawsze służy pomocą i radą. Uważam że jest godnym polecenia lekarzem. Moja córka nie wyobraza sobie innej Pani Doktor

Nie polecam tej pani.jest niekompetentna, często źle stawia diagnozy. Jej poziom chamstwa,bezczelnosci i nieuprzejmości przechodzi wszelkie normy.

To rzeczywiście prawda co się pisze na temat tej lekarz P.Wachalskiej. Myslalam przenies do tej przychodni na ul.Staromlynskiej do lek.rodzinnego ale mi odradzono . Powiedziano mi żebym się czasem nie zdecydowała na w/w lekarz bo jest beznadziejna. Źle stawia diagnozy , jest hamska i niechce dawać skierowan na badania. Więc nie jest jak widzę godna polecenia.

Bardzo niemiła,zarozumiała, humorzastei arogancje zachowanie wobec pacjentów. Pani dr. Wachowskiej wydaje się, że wszystkimi można pomiatać, jej prywatne nieudane pożycie przelewa się na kontakty z pacjentami. Szczytem bezczelności było poinformowanie mnie, że nie przyjdzie na wizytę domową do starszej kobiety, bo jej córka ma bal w szkole i dla tego nie ma czasu. Były pacient. P.M.

Były pacient.
P.M.

Zgadzam się z przedmówcami przebieg wizytu u Pani doktor zależy od Jej nastroju, nie polecam.

Nie polecam chodzilam z dzieckiem ani razu nie zostalo zmierzone na problemy z kupka dostawalam leki na kolke dziecko kolki nie mialo nigdy nie podawalam bo dziecko tylko po nich sie meczylo o powiekszonych wezlach musialam sama poinformowac bo pani nawet tam nie zajrzala, po badaniu krwi uznala anemie tylko ze wyniki byly w normach dla doroslych a dla dzieci wyniki sa w normie, przy malym przyroscie wagi nie szukajac przyczyny zalecila mleko sztuczne (dziecko jest tylko na piersi i ma 3 miesiace) bardzo nie polecam

Uważam, że Pani doktor Elżbieta Wąchalska, nie jest godna polecenia jako specjalista lekarz rodzinny. Metody leczenia, które stosuje zawodzą, ilość przepisywanych antybiotyków przeraża, a płatne szzcepionki są według niej lekiem na całe zło. Od paru mcy mam zablokowane zatoki, po całej serii dziwnych leków i antybiotyków zaczęłam na własna ręke szukać pomocy w internecie, w odpowiedzi dostałam wykaz badań. Gdyby nie to ze sama nie wymogłam wykonania wymazu, odwiedzin u laryngologa oraz zrobienie rtg zatok, pewnie nadal dostawalabym dziwne leki, kolejne krople i masci do nosa. Okazalo sie ze mam przewlekle zapalenie zatok :/