lekarz Elżbieta Wagenknecht

Psychiatra

Jestem zdziwiona opiniami jakie czytam.Dzięki pani doktor ciągle jestem wśród żywych.Bardzo sympatyczna i profesjonalna pomoc jaką mi zaoferowała przyczyniły się do poprawy mojego komfortu życia.

Podzielam opinie pacjentów. Zastanawiam się jakie kryteria są brane pod uwagę przy przyjmowaniu takich specjalistów na listę biegłych sądowych? Czy istnieją jakieś weryfikacje przy zapisach na listę biegłych? Wydana przez tą biegłą opinia sądowa świadczy o tych brakach wymienionych przez innych pacjentów jak to że nie czyta ze zrozumieniem dokumentacji , pomija oceny lekarzy udzielających wcześniej hospitalizację, stawia wnioski sprzeczne ze zgromadzoną dokumentacją w prowadzonej sprawie spadkowej.

Badanie sądowo psychiatryczne jako , że odwołuje się od decyzji Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności . Ponad wszystko przestrzegam przed tym lekarzem , nie czyta dokumentacji , pomija oceny lekarzy prowadzących , psychologa , Jest niemiła w kontakcie z pacjentem , drażliwa , męczliwa , sprawia wrażenie jakby wielkim problemem było dla niej to , że musi pracować . Gdybym nie był na silnych środkach uspokajających to pewnie nie przetrwałbym tej wizyty . Wchodźcie z osobą towarzyszącą do niej bądź nagrywajcie wizyty . Do tej pani nie ma kolejek w poradniach, to postanowiła , że dorobi sobie jako biegła sądowa . W życiu nie spotkałem tak niemiłego lekarza . Ale ma niewątpliwie jedną zaletę , jest szczera w odbiorze , od razu pokazuje sobą ''mam cię w czterech literach , po co tu przychodzisz ''. Mimo wszystko cenię szczerość a nie udawane współczucie .

Spóźnia się, niemiła, krytykuje Cię, wizyta- okropna, żałuję że się zdecydowałem......do niej nie ma kolejek. Nie polecam.