lekarz Elżbieta Wawrzyniak

Pulmonolog, Pediatra

2,7
2,6
2,4

Pani Doktor była opryskliwa i bardzo starała się zrobić ze mnie idiotkę. Stwierdziła, że "okradam NFZ", ponieważ chcę zrobić badania w celu wykluczenia alergii na kota. Na co w takim razie Pani Doktor płacimy składki? :) Co za absurd. Ciekawe co by Pani powiedziała gdybym przyszła prywatnie? Wtedy zostałabym potraktowana bardzo milutko, prawda? Pozdrawiam serdecznie i równie serdecznie nie polecam :)

Wizyta prywatna u p.doktor trwała max 7. -10 min.Dziecko 1,5 roczne ze zmianami skórnymi, dowiedziałam się tylko tyle, że muszę natłuszczać skórę emolientami,po czym doktor wyciągnęła z szuflady próbki i dała kupon do apteki na zakup tychże leków,na tym koniec. Co do pani pielęgniarki, spostrzeżenia jak większości

Bardzo dziękuję oddanej Pani dr Elżbiecie Wawrzyniak za trafną diagnozę medyczną oraz bardzo życzliwe i troskliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim z problemami alergologicznymi i pulmonologicznymi.

Śmiało mogę stwierdzić że Pani Doktor nie posiada żadnych kompetencji, jest nieuprzejma, arogancka.nie polecam!!!!

Nie polecam.Pani doktor przepisała antybiotyk bardzo silny mojemu dziecku który nic nie pomógł tylko osłabił organizm dopiero inny lekarz wyprowadził córkę z choroby.

Bardzo kompetentna Pani doktor. Wytłumaczyła stan dziecka, odpowiadała na wszystkie pytania, bardzo rzeczowa. Dawno nie spotkałam tak dobrego fachowca. Ciesze sie, że trafiliśmy do Pani doktor. Jeśli chodzi o Panią pielęgniarkę, to trzeba mieć dystans do siebie i innych i troszkę patrzeć z przymrużeniem oka, bo to taki specyficzny typ humoru, ale nam odpowiadał. Pozdrawiam mama Gabrysi

mama Gabrysi

Jeśli chodzi o Panią Doktor to mam parę zastrzeżeń, ale nie jest w miarę ok. Jednak co do Pani Pielęgniarki, która wykonuje testy to się zgodzę z opinią niżej w 100%! Jej komentarze i odzywki do pacjentów (nawet do dzieci) przekraczają wszelkie granice.Podejścia do dzieci ta Pani nie ma zadnego, nie nadaję się i tyle!!! Zastanawiam się czy ktoś z pacjentów próbował powiedzieć Pani Doktor cos na temat tej Pani i jej zachowania...??

Jeśli chodzi o samą Panią doktor to większych zastrzeżeń nie mam poza tym,że na każdej wizycie słyszałam to samo i nie było żadnych postępów.Wiarygodność testów beznadziejna,przede wszystkim nie zostałam poinformowana wcześniej,że dziecko będzie miało robione testy i dzień przed wizytą podałam dziecku Zyrtec,a nie powinnam bo testy nie są wiarygodne.Mimo to cudowna Pani pielęgniarka,którą już dawno Pani doktor powinna zwolnić za swoją arogancję i traktowanie ludzi jak debili,a sama niestety nim jest-zrobiła dziecku testy 180zł i wyszło wielkie G.Niestety z takim personelem nie daleko Pani zajdzie,a nie jestem pierwszą osobą która narzeka na Panią pielęgniarkę i recepcjonistkę w jednym.NIE POLECAM.

Byłam u tej Pani, trudno ją nazwać lekarzem. Nie wprowadziła nic nowego w moją świadomość i znajomość mojej choroby. Zdziwiłam się gdy nie była w stanie odpowiedzieć na moje niektóre pytania dot. astmy. Tym bardziej jestem rozczarowana, że "zwykły" lekarz rodzinny udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi, mimo, że nie jest specjalista w tej dziedzinie. Pani dr była chyba zbyt zajęta odbieraniem telefonów i pokazywanie swojej wyższości nad pacjentem. To już nie jest komuna Szanowna Pani!! Pasuje tutaj: „Duża wiedza czyni skromnym, mała zarozumiałym".

Ja bardzo sobie chwalę wizyty i lecznie u Pani Doktor. Moją 3 letnią córeczkę zdiagnozowała i wyleczyła. Zajęła się także mną i też przeprowadziła bardzo skuteczną kurację. Od 2 lat jesteśmy z córką zdrowe, mimo to, wciąz stawiamy się na wizyty kontrolne. Polecam! Zadowlona Mama Jolanta R.

Zadowlona Mama Jolanta R.