prof. dr hab. Elżbieta Wiatr

Pulmonolog

Kilka lat temu byłem pacjentem PANI PROFESOR w Instytucie Chorób Płuc. Pani Profesor to wspaniały człowiek i lekarz. Kompetentna. Zawdzięczam jej życie. Polecam.

Niewierze ze te opinie są prawdziwe,mam bardzo złe zdanie na temat tej Pani jest niemiła opryskliwa,a o powołaniu nie ma co mówić chyba ze może chodzi o kase ...........

Dobry lekarz? Może kiedyś, dziś tylko kasa 250 zł. za 5 min wizytę. Porada to wizyta w rejonie albo ostry dyżur, leki ? niech kto inny wypisze, po co tracić czas i ryzykować. Tak wygląda wizyta chorego na zapalenie oskszeli. Nigdy w życiu nie polecę takiej p. Profesor !!!

Wspaniały lekarz, dzięki jej niesamowitej intuicji moja córka dziś żyje, tę cudowną osobę będę wspominać do końca mych dni.

Najbardziej pozytywny wzór lekarza.Odnosi się wrażenie że całe swoje życie poświęca leczeniu chorych.

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!

Lekarz z powołania. Nie spotkałam wcześniej lekarza o takim podejściu do pacjenta.

gdzie przyjmuje prof. dr hab. Elżbieta Wiatr Pulmonolog prywatnie gdzie ma swój gabinet?

cudowna kobieta, w koncu lekarz jakich powinno być więcej!

cudowna kobieta, w koncu lekarz jakich powinno być więcej!

Niesłowna. Pacjęnt jeden mniej jeden więcej nie ma dla niej znaczenia.Totalna znieczulica.