lekarz Elżbieta Wilska

Neurolog

Cudowny lekarz! Wcześniej byłam u trzech innych legnickich neurologów, ale dopiero dr Wilska wzbudziła moje zaufanie i zachęciła do leczenia. Ujęła mnie swoją wiedzą, troską i empatią. Świetnie dobrała mi leki przeciwpadaczkowe. To dzięki Pani doktor zaakceptowałam tę przewlekłą chorobę a teraz, po 10 latach terapii, mogę uznać swoją epilepsję za zaleczoną. Nie muszę już brać leków (przez 6 lat, stopniowo pod kontrolą Pani doktor, zmniejszałam dawkę aż do całkowitego odstawienia), z czego bardzo się cieszę. Tęsknię jedynie za przemiłymi wizytami u Pani doktor. Gorąco polecam dr Wilską wszystkim pacjentom, zwłaszcza osobom, które u progu dorosłości zachorowały na epilepsję i nie mogą się pogodzić z chorobą.

Super lekarz, wybitny specjalista, czas który Pani Doktor poświęca pacjentowi nie ograniczony, pod każdym wzgiędem kompetentna i zainteresowana pacjentem kompleksowo, uprzejmość i spokój Pani Doktor sprawia, ze pacjent nie stresuje się wizytą.

Super lekarz, wybitny specjalista, czas który Pani Doktor poświęca
pacjentowi nie ograniczony, pod każdym wzgiędem kompetentna i
zainteresowana pacjentem kompleksowo, uprzejmość i spokój Pani Doktor
sprawia, ze pacjent nie stresuje się wizytą.

Pani doktor jest wspaniałą osobą. Podejście do pacjenta bardzo dobre, ciepło, uśmiech i klimat gabinetu bardzo dobrze wpływają na pacjenta. Wiedza i podejście do problemu wspaniałe, najważniejsze to kompleksowe leczenie. Takiego lekarza dziś trudno znaleźć. Byłam u innych i tam załatwiano mnie w pięć minut, tutaj dostałam konkretną pomoc i bardzo się cieszę,że jeszcze są tacy ludzie. Oby zdrowie służyło jak najdłużej Pani doktor i pomagała nam w naszych schorzeniach.

Bardzo wiele wyjaśniło się podczas wizyty u Pani doktor. Jestem zadowolona, gdyż wyjaśniono mi mechanizm mojego schorzenia, skąd się wzięło, metody leczenia przedstawiono. I wreszcie Pani doktor kompleksowo podeszła do całego mojego organizmu.Polecam szczerze.

Pani doktor jest bardzo uprzejma miła osoba jeszcze takiego lekarza nie spotkalam.Spychano mnie na bok z moja chorobą a ona wszystko mi wytłumaczyła chetnie przychodze do nie bije od niej ciepłem ponieważ zawsze sie usmiecha do pacjęta przy każdej wizycie.Polecam naprawde

Super polecam pomogła mi gdy miałam problem z kregosłupem zanim trafiłam do niej byłam odsyłama od jednego lekarza do drugiego. Swietny lekarz i bardzo dobry człowiek

Lekarka bardzo miła,uprzejma,dobrze wyjaśnia chorobę oraz sposób leczenia.Polecam

Pani doktor jak z bajki :-) Wiedza, uprzejmosc i zaangazowanie nie maja sobie rownych :-)

To jest prawdziwy lekarz, bije od Niej ciepło i empatia. Nie znam drugigo takiego lekarza.

Doktor Wilska jest wspaniałym lekarzem. Mówi wprost o chorobie, jej przebiegu, skutkach a co najwazniejsze jej diagnozy nie są nieprzemyślane. Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie i przejmuje sie jego losem. Za wszelką cenę zależy jej na dokładnym i rzetelnym rozpoznaniu ewnetualnej choroby. Szczerze polecam!