lekarz Elżbieta Wilska

Neurolog

Cudowny lekarz! Wcześniej byłam u trzech innych legnickich neurologów, ale dopiero dr Wilska wzbudziła moje zaufanie i zachęciła do leczenia. Ujęła mnie swoją wiedzą, troską i empatią. Świetnie dobrała mi leki przeciwpadaczkowe. To dzięki Pani doktor zaakceptowałam tę przewlekłą chorobę a teraz, po 10 latach terapii, mogę uznać swoją epilepsję za zaleczoną. Nie muszę już brać leków (przez 6 lat, stopniowo pod kontrolą Pani doktor, zmniejszałam dawkę aż do całkowitego odstawienia), z czego bardzo się cieszę. Tęsknię jedynie za przemiłymi wizytami u Pani doktor. Gorąco polecam dr Wilską wszystkim pacjentom, zwłaszcza osobom, które u progu dorosłości zachorowały na epilepsję i nie mogą się pogodzić z chorobą.

Super lekarz, wybitny specjalista, czas który Pani Doktor poświęca pacjentowi nie ograniczony, pod każdym wzgiędem kompetentna i zainteresowana pacjentem kompleksowo, uprzejmość i spokój Pani Doktor sprawia, ze pacjent nie stresuje się wizytą.

Super lekarz, wybitny specjalista, czas który Pani Doktor poświęca
pacjentowi nie ograniczony, pod każdym wzgiędem kompetentna i
zainteresowana pacjentem kompleksowo, uprzejmość i spokój Pani Doktor
sprawia, ze pacjent nie stresuje się wizytą.

Pani doktor jest wspaniałą osobą. Podejście do pacjenta bardzo dobre, ciepło, uśmiech i klimat gabinetu bardzo dobrze wpływają na pacjenta. Wiedza i podejście do problemu wspaniałe, najważniejsze to kompleksowe leczenie. Takiego lekarza dziś trudno znaleźć. Byłam u innych i tam załatwiano mnie w pięć minut, tutaj dostałam konkretną pomoc i bardzo się cieszę,że jeszcze są tacy ludzie. Oby zdrowie służyło jak najdłużej Pani doktor i pomagała nam w naszych schorzeniach.

Bardzo wiele wyjaśniło się podczas wizyty u Pani doktor. Jestem zadowolona, gdyż wyjaśniono mi mechanizm mojego schorzenia, skąd się wzięło, metody leczenia przedstawiono. I wreszcie Pani doktor kompleksowo podeszła do całego mojego organizmu.Polecam szczerze.

Pani doktor jest bardzo uprzejma miła osoba jeszcze takiego lekarza nie spotkalam.Spychano mnie na bok z moja chorobą a ona wszystko mi wytłumaczyła chetnie przychodze do nie bije od niej ciepłem ponieważ zawsze sie usmiecha do pacjęta przy każdej wizycie.Polecam naprawde

Wciąż poszukujesz "Neurolog Legnica"?

Bożena Kaszewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Neuropsychiatrii Dziecięcej
ulica Asnyka 49/1-2
Radosna 16
59-220 Legnica
Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Biały Ząbek"
Kościuszki 33/3
50-011 Wrocław