Elżbieta Witkowska

Neurolog

Super lekarka, doswiadczona i pelna zaangazowania, a przy tym cierpliwa, umiejaca sluchac I usmiechnieta. POLECAM

moja żona przeżyła na oddziale dzięki P Doktor Elżbiecie Witkowskiej a stan był ciężki systematycznie do niej chodzimy bardzo się zaangażowała bo młoda kobieta trafna diagnoza dobrane leki wiele badań a takich pacjentów jest wiele nikt nie mówi że tomograf w szpitalu jest stary i gdzie radiolodzy co opisują badania!!!!!!!!!!!! jest wielu lekarzy na oddziale i b dużo pacjentów a DR Witkowska jedna i naprawdę bardzo zaangażowana bo widziałem to wspaniała lekarka moja żona dzięki niej żyje i stan jest b.dobry TO LEKARZ B DOBRY I DLATEGO MA TAK WIELU PACJENTÓW a ma bo chodzimy do niej i widzimy ma czas dla pacjenta na oddziale i wizyta u niej to kompleksowa ocena stanu zdrowia i dalsze leczenie cierpliwie tłumaczy ja każdemu polecę P DOKTOR bo wiem co przeszliśmy i TYLKO dr Witkowska pod każdym względem jako LEKARZ I WSPANIAŁY CZŁOWIEK

BARDZO MĄDRA WSPANIAŁA DOŚWIADCZONYlekarka na oddziale ma czas dla każdego pacjenta wizyta u Pani doktor długa wyjaśnia cierpliwie wszystko z uśmiechem spokojnie mądry cudowny lekarz i ROBI WIELE BADAŃ

chyba to wszystko wyjaśnia, a może to tylko zbieg imion : http://www.mmpulawy.pl/artykul/lekarki-ze-szpitala-w-pulawach-nie-wykryly-guza-pacjent-walczy-o-zycie

chyba to wszystko wyjaśnia, a może to tylko zbieg imion :