dr n. med. Elżbieta Wójcikdr n. med. Elżbieta Wójcik - zdjęcie profilowe

ZATRUDNIENIE DR N. MED. ELŻBIETA WÓJCIK:

- Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Klinika Kardiologii Dziecięcej

ZATRUDNIENIE DR N. MED. ELŻBIETA WÓJCIK:

- Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Klinika Kardiologii Dziecięcej

Nie polecam! Sprawia wrazenie jakby nie wiedziala w jakim stanie jest dziecko,malo cierpliwa dla kilkutygodniowego.dziecka denerwujac sie, na to ze podczas echa serca dziecko placze. Odsylanie dodo.innych lekarzy dla porownania.

Wspaniała, przesympatyczna Pani doktor, ze świetnym podejściem do małych pacjentów- co najważniejsze bez nerwów. Córka nie lubi echa serca i bardzo się boję iść z nią gdziekolwiek do innego lekarza na echo. A teraz gdy spotkałam panią doktor jęździmy do Niej 100 km, polecam wszystkich zwłaszcza tym którzy panicznie się boja tak jaj ja.