lekarz Elżbieta Wołyniec-Zawiślak

Laryngolog

Trafilismy do Pani Doktor po kilku ostrych zapaleniach ucha u 3-letniej corki, z ktorych kazde konczylo sie antybiotykiem. Znani bydgoscy laryngolodzy zaproponowali nam sterydy,leki przeciwalergiczne,usuniecie trzeciego migdala i dreny do uszu.Od 8 miesiecy dzieki homeopatii corka nie dostala zadnego antybiotyku,sterydow ani nie poddalismy jej zadnemu zabiegowi. Sluch idealny mimo kilku zapalen ucha leczonych tylko i wylacznie kropelkami-regularnie badamy.Polecam rodzicom, ktorzy nie chca narazac dziecka na antybiotykoterapie i stresy szpitalne!

Jestem pacjentka wieloletnia moj syn.Moja wdziecznosc nie zna granic.Pani Doktor jest Wielkim Lekarzem ogromna wiedza, wyczuciem, jest wspanialym czlowiekiem.Wizyty sa fachowe, przyjemne.Pani Doktor posiada ogromna wiedze z roznych dziedzin medycyny.Mam ogromne zaufanie do Pani Zawislak, chcialabym goraco podziekowac za opieke nad nami oraz cierpliwosc do mnie jako pacjentki.Serdecznie dziekuje za wszystko co Pani dla nas zrobila i robi.Bede zawsze wdzieczna...i bede zawsze Pani pacjentka.Niewyobrazam sobie zeby bylo inaczej.Pozdrawiam.Jola.A.

Przyszedłem z !! roczną Córeczką z problemem laryngologicznym i o zwiększenie odporności w oparciu o leki homeopatyczne i ... zbagatelizowała Pani problem uszny ( bo nie bolało dziecka) - dostałem lek homeopatyczny domowej roboty (bez skadu ani nazwy na butelce) - stan dziecka sie pogorszy po kilku dniach ... telefonicznie Pani kazała zwiększyć czętotliwość leku homeopatycznego, zmieniłem lekarza jak temp dziecko już 39,5 przekraczało w dzień i potwierdziłem diagnozę u kolejnego lekarza .... dziecko skończyło z zapisanym na 10 dni silnym antybiotykiem - ROCZNE DZIECKO, bo zaniedbałem infekcję w uchu ... ale czy ja zaniedbałem ?? czy niekompetentny lekarz diagnozował mi Córeczkę ?? - odpowiedz jest prosta !!!!!

Do Pani Doktor chodze z jedna córka od 6 lat. Trafiliśmy do Pani Doktor jak córka miała 4 lata. Druga córka chodzi od urodzenia ma 5 lat. Dziewczynki są na homeopatii i nie choruja. Mitem jest też "wychorowanie" się dziecka w przedszkolu. Bzdura.Dziewczynki nie wiedzą co to antybiotyki. Nawet zapalenie ucha u starszej córki przeszło na kropelkach. Polecam z czystym sumieniem Panią Doktor.

po prostu jestem zadowolona. chodzę do Pani doktor juz 10 lat i zawsze mnie wyciągnie z choroby,.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2