lekarz Elżbieta Wroczek-Glijer

Foniatra, Laryngolog

Sympatyczna Pani doktor do tego wie jak skutecznie leczyć ludzi a nie tylko naciągać na pieniądze.

Bardzo dobry pediatra laryngolog. Świetne podejście do dzieci. Jest osobą ciepłą ale i profesjonalną. Przeprowadza staranne badania, uszu, gardła i migdałów. Nie przepisuje na wszystko antybiotyków. Każdy przypadek analizuje bardzo dokładnie, skupiacjąc się na wyleczeniu i pozbyciu bólu. W CM Luxmed doktor przyjmuje także osoby dorosłe.

Wspaniała pani doktor, miła i ciepła, korzystałam z wizty wraz z córką , ma świetne podejście również do dzieci. Efekty leczenia widac już po 2 tygodniach , gdzie mój synek leczony byl prawie poł roku u innych laryngologów. polecam.

Wciąż poszukujesz "Foniatra Lublin"?

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3

Luxmed