lekarz Elzbieta Wypych

Z Panią.dr. zetknęłam się w szpitalu gdzie przyjechałam z synkiem na SOR. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej kompetencji. Błyskawicznie rozpoznała chorobę i podjęła stosowne kroki co uratowało nas przed pobytem na oddziele. Poświęciła nam bardzo dużo czasu i uwagi, a przy tym miła genialne podejście do syna. POLECAM Z CALEGO SERCA i dziękuję , że jeszcze są tacy lekarze jak ona.

Moim zdaniem Pani doktor to bardzo miła i kompetentna osoba , gdyby nie ona ciężko by było z moją córką szybko rozpoznała chorobę i reszta poszła sprawnie ,dzieci ją uwielbiały , miała podejście a to najważniejsze.To nic że troszkę roztrzepana ważne że nigdy się nie pomyliła w swojej opinii i teraz dzieciaki maja profesjonalną opiekę medyczną, ubolewam że już jej nie ma u nas w przychodni ,często przy dzieciach i mnie zbadała i nie musiałam się fatygować do innych lekarzy i stać w poczekalni godzinami.

Od urodzenia bylam pacjentką dr Wypych i zawsze bylam zadowolona, nie raz uratowala mnie od szpitala gdy miałam atak astmy, Pani doktor jest lekarzem z powołania, gdy urodziła się moja córka od razu zapisałam ją do Pani doktor bo wiedziałam ze można na niej polegać. Zawsze była dokładna i dbała o pacjentów wszystko tlumaczyla. Nie rozumie ludzi którzy wygaduja rzeczy z kosmosu. Dla mnie lekarz najlepszej klasy!

Pani Elżbieta Wypych jest osobą niekompetentną i nieuprzejmą. Lekarz powinien postawić pacjenta na pierwszym miejscu, niestety dr. Wypych nie zwraca uwagi na swoich pacjentów, karze im czekać w poczekalni, po czym przez kilkanaście minut rozmawia o prywatnych sprawach z współpracownikami lub pokazuje im zdjęcia z wycieczek bądź misji. Takie rzeczy powinna załatwiać po pracy bądź w czasie, kiedy nie ma pacjentów. Ona jednak nie przejmuje się tym, że ktoś czeka. Gdy pacjent zwróci jej na to uwagę, ona mówi mu, że jest niegrzeczny i ma znaleźć sobie inną przychodnię, bo w tej już nigdy nikt nie zrobi mu badania. NIE POLECAM!

Powiem tak - to dobry lekarz, choc trudny. Działa jak błyskawica, jest gadatliwa, że czasem trudno to ogarnąc, tak więc trzeba miec wielką siłę przebicia, by wtrącic swoje 3 grosze i o coś zapytac. Niemniej jednak - diagnozy ma trafne i nie przesadza z antybiotykami, co jest dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedziec, że ze względu na jej trudny charakter, przekonałam się do jej kompetencji po około 1,5 roku.

Pani doktor jest niekompetentna. Dziecko osłuchuje w przeciągu 20 sekund i na tej podstawie ma zamiar rozpoznawać chorobę.