dr hab. n. med. Elżbieta Załuga

1,6
1,7
1,4
1,5

Lekarz zaczęła na mnie krzyczeć, gdy tylko przekroczyłam próg gabinetu, krzyczeć za spóźnienie, za maseczkę, za wypełnienie formularza, normalnym głosem nie odezwała się ani słowem. Była tak nieuprzejma, że ​​wyszedłam bez omówienia moich problemów i umówiłam się na wizytę do innego lekarza

Pani doktor bardzo opryskliwa i pretensjonalna, nie pomogła mi w problemie, widać że pracuję tam za karę, a na pytanie o dobór kosmetyków powiedziała żebym poszedł do kosmetyczki :)

Pani "doktor" nie szczędzi kultury od samego progu. Za brak maseczki zrugała mnie po czym zamknęła drzwi, nie dała dojść do słowa.. a do kieszeni miałem niedaleko aby wyjąć. Cieszę się że nie wszedłem do środka ponieważ to krótkie "spotkanie" na napawało optymizmem. Oby więcej kultury dla pacjentów....

Odradzam wizytę u tej Pani dermatolog jeśli mamy jakikolwiek poważniejszy problem skórny. Pani Doktor oprócz tego, że nie słucha to jeszcze gani za chęć znalezienie przyczyny pojawienia się trądziku u 24 letniej osoby, która nigdy nie miała ani jednego wyprysku na twarzy. Twierdzi iż trądzik to tylko trądzik i nie ma żadnej głębszej przyczyny. Tok leczenia u każdego pacjenta wygląda tak samo (potwierdzają to 3 osoby z mojego otoczenia), najpierw maść (pomimo tłumaczenia, że składnik maści uczula), następnie silny antybiotyk dzięki któremu w tym momencie leczę problemy z żołądkiem i jelitami. Z całego serca nie polecam!

Wizyta za 85 zł trwająca lekko ponad minutę, to jakiś żart. Usłyszałam, że Pani doktor nie wie co mi dolega, ale przepisze krem i powinno przejść. Tyle to mogłam stwierdzić bez wizyty. Nie polecam. Brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem.

Pani doktor od pierwszej minuty była nieuprzejma i niegrzeczna. Zbagatelizowała przedstawiony problem, nie dopuściła, by dokończyć historię leczenia, przerywała nietaktownymi uwagami. Uznała, że problem nie istnieje, mimo iż był dostrzegany i leczony przez innych dermatologów. Komentowała moje odpowiedzi na zadawane przez nią pytania w niegrzeczny, opryskliwy sposób, by później zmieniać pierwotną wersję, tak by upokorzyć pacjenta i go poniżyć. Nawet jeśli coś wydaje się być błahostką dla lekarza, pacjent ma prawo tego nie wiedzieć, właśnie po to się zwraca o poradę, pomoc. Nie odpowiadała na moje pytania, bagatelizując je. Często spotykam niegrzecznych lekarzy, również w sytuacji gdy płacę za wizytę, ale ta wizyta była jedną z najbardziej nieprzyjemnych. Nie polecam i nigdy więcej już nie przyjdę. Będę również odradzać innym.

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Pani Dr bardzo miła. Wszystko dokładnie obejrzała i postawiła prawidłową diagnozę. Jestem bardzo zadowolona.

Nie polecam! Niekompetentna pani, która nie poświęciła czasu ani uwagi na problem pacjenta. Nie wypytała się o historię choroby, o brane leki. Bardzo nieprzyjemna i arogancka, nie chciała pacjenta wysłuchać do końca. Nie rozwiązała problemu choroby.

Bardzo niefajnia doktor, chamska, podła i traktująca wszystkich z góry. Wszystkich poucza, a z tego co wiem i z tego co mówią inni ludzie to Pani doktor z niej żadna... Nie polecam ! Ps: Te perełki kiepsko wyglądają to tej koszuli w kratkę Pani Doktor :D

Ps: Te perełki kiepsko wyglądają to tej koszuli w kratkę Pani Doktor :D

Najgorszy dermatolog do jakiego trafiłam, a ponieważ od lat zmagam się z trądzikiem hormonalnym u wielu już byłam! Pani doktor jest niesamowicie nieuprzejma, traktuje pacjentów z góry. Nie była kompletnie zainteresowana rozmową za mną na temat historii choroby i dotychczasowego leczenia, przerywała, wymądrzała się. Skrytykowała leki przepisane mi przez najlepszą w Sz-nie Panią endokrynolog (moje leczenie musi być równolegle prowadzone u dermatologa i endokrynologa), a okazało się, że leki jednak nie mają działania, jakie przypisywała im Pani dermatolog. Wyszłam z gabinetu poniżona, wyśmiana i potraktowana jak zło konieczne. Pani doktor jest bardzo nieuprzejma i do tego niekompetentna. Polecam omijać ją szerokim łukiem bo szkoda czasu na wizytę u niej, a Pani doktor zmienić zawód, bo w tym się zdecydowanie nie sprawdza! PORAŻKA!!