lekarz Elżbieta Zmitrowicz

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niekompetentna, nieuprzejma, brak empatii. Gdy zobaczyła moje zmiany na skórze odskoczyła z odrazą wykrzykując „o fu”. Nie wytłumaczyła mi kompletnie na czym polega moja choroba oraz co zrobić zeby nie zarazić innych. Na pytania odpowiadala jednym słowem, tak żeby nic nie wyjaśnić. Przepisała jedynie tabletki, po wizycie okazało sie że o połowę za mało. Na inne dolegliwosci przepisała powszechnie stosowany lek dla dzieci, którego nazwy i właściwości nie pamiętała i musiała dzwonić do koleżanki żeby jej przypomniała. Powinni zwracać pieniądze za takie wizyty. Radzę wybrać innego lekarza