Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.

WSPANIAŁY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE KTÓRY Z WIELKIM SERCEM LECZY I OPIEKUJE SIĘ SWOIMI PACJENTAMI.OD 6 LAT LECZYMY U DR.SAMOLEWICZA SYNKA I DZIĘKI NIEMU JEST DOBRZE.POLECAM KAŻDEMU BO TO WIELKIE SZCZĘŚCIE TRAFIĆ NA TAKIEGO LEKARZA!!!

Wspaniały lekarz dla którego najważniejsze jest zdrowie, życie i całkowita pomoc swoim małym pacjentom. Dziękuję Mu z całego serca i również z całego serca polecam.