lekarz Emil Antoszek

Pulmonolog

Dziękuje, że trafiłam na takiego lekarza specjalisty, lekarz z powołania! Polecam jedyny najlepszy lekarz, który po 9 miesiącach jako jedyny mnie zdiagnozował, człowiek encyklopedia wszystko wytłumaczył i dzięki panu doktorowi zapomniałam co to jest choroba! Takich lekarzy to ze świecą szukać! Najlepszy!!!

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem! Zna się na swoim fachu i można mu zaufać! Wyprowadził mnie z choroby i dzięki niemu mogę żyć jak normalny człowiek! Polecam wszystkim

WITAM. POLECAM TEGO LEKARZA, JEST SUPER.

WITAM. POLECAM TEGO LEKARZA, JEST SUPER.

Wspanialy lekarz mily serdeczny uprzejmy jest kims wiecej niz spowiednik w konfesjonale - dziekuje panie doktorze

Lekarz konkretny,polecam!!!Leczył mojego ojca,mamę,całą rodzinę,pomógłnawet kiedy sytuacja była patowa;)

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pozdrawiam

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pozdrawiam

Trudo dzis o takich lekarzy,po prostu konkretny.

Trudo dzis o takich lekarzy,po prostu konkretny.

Super lekarz,który kompleksowo podszedł do mojego problemu i w 100% trafił z diagnozą.Oby więcej było takich lekarzy

Oby więcej lekarzy tego typu... Może wtedy mielibyśmy możliwość i szansę dożyć do emerytury :)

Podejście do pacjenta profesjonalne,Każda wizyta to kompleksowe badanie.To prawdziwy " dr.Judym ".