lekarz Emil Burek

Doktor Emil Burek jest lekarzem godnym polecenia. Jest kompetentny i uprzejmy. Budzi zaufanie. Jestem Jego pacjentką od wielu lat.

U dr Butka zaczęłam prowadzić ciążę. Lekarz wiecznie nie w humorze, na pytania odpowiadał w taki sposób żeby niczego się nie dowiedzieć, na każdej wizycie usg szyjki macicy uważam, że niezasadnie. W sytuacji gdy położna robiła drugie ekg bo tętno dziecka było słabe i zawołała lekarza to lekarz to zbagatelizował. W momencie badania usg przez lekarza jak zapytałam o płeć to lekarz odpowiedział, że te badanie nie jest od tego. Jak pytałam czy dziecko dobrze się rozwija odpowiedź była w medycznym języku, a jak prosiłam o powtórzenie w łatwiejszych słowach to usłyszałam z oburzeniem, że patologii nie widać. Jak przyszłam z badaniami prenatalnymi to lekarz uznał, że nic na nich nie widzi (wcześniej polecał swojego kolegę, poszłam do innego lekarza). Ogólnie najgorszy lekarz ginekolog, którego kiedykolwiek spotkałam na swojej drodze.

byłam 3 razy na widzicie j za każdym razem spóźnił się ponad pół godziny, doktor niemiły, opryskliwy, bezczelny, nie odpowiada na zadane pytania, brak podejścia do pacjenta, badanie bolesne, próbuje jak najszybciej pozbyć się pacjentki, na ostatniej wizycie zostałam poniżona i obrażona ze względu na moją wadę wrodzoną, kiedy nie powstrzymałam łez powiedział tylko „sory” nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem lekarza, to był cios poniżej pasa, taka osoba nie powinna nigdy byc lekarzem

Od dawna zmagam się z problemami ginekologicznymi,byłam u trzech lekarzy i nie uzyskałam pomocy. Doktor postawił celną diagnozę zastosował konkretne leczenie i wreszcie skończyły się moje problemy.Polecam serdecznie

Bardzo miły i grzeczny kontakt. Duże zrozumienie mojej bardzo poważnej choroby. Opiekował się osobiście mną podczas pobytu w szpitalu. Dzięki temu lekarzowi udało sie szybko rozpoznać zagrożenie dla mojego życia. Polecam tego lekarza.

udało sie szybko rozpoznać zagrożenie dla mojego życia. Polecam tego lekarza.

Drogie Panie, jeżeli macie możliwość to idzcie do innego lekarza. Po wczorajszej wizycie u tego pana, po pierwszym dzień dobry już miałam ochotę wyjść! Człowiek niekulturalny, bezczelny, niekompetentny, bez odrobiny powołania, jakby liczyła się dla niego tylko kasa. Jestem w ciąży, Pan Burek stwierdził, że nie potrzebuję USG, a już tym bardziej nie powinnien mi mówić jaka jest płeć dziecka!!!!! Taką otrzymałam od niego odpowiedz na to, czy w 16 tyg. ciąży można to już zobaczyć na normalnym USG. Nie dostałam odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały, nie otrzymałam skierowania na rutynowe badania krwi w trakcie ciąży, ponieważ "lekarz" stwierdził, że on nie widzi takiej potrzeby, Podczas badania zarzucał mi jakieś dziwne rzeczy, poza tym miał gdzieś to kiedy mówiłam do niego, że boli kiedy wkłada wziernik! Kiedy poprosiłam o zwolnienie do pracy, to wypisał je z wielką łaską, a na dodatek, kiedy juz wyszłam z gabinetu to zobaczyłam, że napisał mi jako diagnoze "krwawienie we wczesnym okresie ciąży" . Gdzie nic takiego nie ma miejsca, a poza tym 4 miesiąc ciąży to już nie tak wcześnie. Jest to człowiek chamski, bezczelny, który nie powinien mieć tytułu lekarza.

bardziej nadaje się na weterynarza niż na ginekologa,nie miły,gburowaty,bada bardzo niedelikatnie,ogólnie wizyta u niego nie była przyjemna,ja napewno juz nigdy do niego nie pójde

Genialny lekarz i wspaniały człowiek. Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, dyskretny. Pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki Doktorowi mam piękną i zdrową córeczke. Mogłam liczyć na Jego pomoc przy podejmowaniu trudnych decyzji. Dziękuję Panie Doktorze. Anna Geming-Wolska

Jego podejście do pacjenta idelanie oddaje nazwisko. Burek i tyle... robiąc mi cytologię na chama,krwawiłam po niej przez 4 dni, " na oko" stwierdził, że coś tam się dzieje, czym przyprawił mnie o zawał serca. Nie wiem co to miało być, zemsta jakaś, że trudno było mu wykonać badanie...jak nie ma podejścia, to trzeba było zostać rzeźnikiem. Nawet nie czekałam na wyniki. Poszłam zrobić gdzie indziej badanie, tam okazało się nawet " na oko", że wszystko ok. Panie Burek, jak jest Pan zmęczony, niech pan idzie na emeryturę!!!