Emile Massouh

miły, poświecił mi tyle czasu i potrzebowałam, delikatny, nie oszczędza na badaniach, również obsługa pielęgniarska bardzo sympatyczna

Ja jestem zadowolona, poswiecil mi duzo czasu i zauwazyl rzeczy o ktorych wczesniej sama musialam informowac lekarzy

byłam u tego lekarza tylko raz i więcej się nie zjawię. na dzień dobry wypisał mi tabletki antykoncepcyjne, bez żadnych badań. a mało kto wie, że to nie tak hop siup i potrzeba trochę więcej czasu, aby dobrać odpowiednie leki antykoncepcyjne poszczególnym pacjentkom, które (leki) nie będą powodować na przykład przybierania na wadze :)

Niestety muszę przyznać, że zawiodłam się na tym lekarzu. W ogóle nie interesuje go jednostka, sprawia wrażenie miłego ale tuszuje w ten sposób swój brak zaangażowania. Nic nie tłumaczy, tylko zawsze powtarza, że wszystko jest normalne...

To naprawdę dobry lekarz. Poświęcił mi dużo czasu podczas wizyty i bardzo dokładnie zajął się rozpoznaniem mojego problemu. Według mnie budzi zaufanie i w przyszłości mam zamiar dalej się u niego leczyć.

Ja na Pana doktora nie mogę narzekać, mimo iż nie była to wizyta prywatna. Jest miły, delikatny i poświęcił mi dużo czasu.

ja osobiście chce tego lekarza zmienic na innego

ja osobiście chce tego lekarza zmienic na innego