Nie polecam. Niestety zęby po ściągnięciu aparatu się rozchodzą, aparat ściągnięty zaraz po 2 latach. Nie zaprezentowano mi żadnych zdjęć przed i po. Wkładki po ściągnięciu aparatu nie są dopasowane właściwie. Teraz już za późno, ale muszę szukać innego ortodonty. Jestem rozczarowana podejściem.

Stomatolog godny polecenia. Chodzę na wizyty z moim synem. Super podejście, profesjonalizm, polecam.

Wspaniała Pani Doktor:) Każda wizyta to czysta przyjemność. Moje dzieci ją uwielbiają.. Jest bardzo profesjonalna, a przy tym miła i cierpliwa. Polecam!

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor ! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.