dr n. med. Emilia Filipczyk-Cisarż

Onkolog

Jestem pacjentką Pani Doktor już 8smy rok i tenże 8smy rok życia zawdzięczam Pani Doktor.Oczywiście w ciągu tych ponad 7lat zajmowali się mną też Inni wspaniali Lekarze w DCO,którym również jestem bardzo wdzięczna.Od grudnia 2014 roku przyjmuję chemię z powodu nowotworu rozsianego jajnika.Ostatnio trudno opanować progresję ,ale wciąż mam Nadzieję,że Lekarze dadzą radę.Dziękuję.Janina

Doktor , może za jakiś czas przeglądnie Pani ten wpis przy porannej kawie. Mój Tato zmarł 9 czerwca po ciężkiej walce . Był Pani pacjentem 3 lata . Mysle , ze obie się zgodzimy - w przypadku mojego Taty Miała Pani do czynienia z człowiekiem o wielkim sercu do walki , o pozytywnym nastawieniu i zawziętosci . Nie jestem lekarzem jednak choroba Taty nauczyła mnie , ze przy raku liczy się „głowa”. Tato jeździł regularnie na chemię przez prawie trzy lata . Wracał ze szpitala , wbijał się w koszule ...

Doktor , może za jakiś czas przeglądnie Pani ten wpis przy porannej kawie.
Mój Tato zmarł 9 czerwca po ciężkiej walce . Był Pani pacjentem 3 lata . Mysle , ze obie się zgodzimy - w przypadku mojego Taty Miała Pani do czynienia z człowiekiem o wielkim sercu do walki , o pozytywnym nastawieniu i zawziętosci . Nie jestem lekarzem jednak choroba Taty nauczyła mnie , ze przy raku liczy się „głowa”. Tato jeździł regularnie na chemię przez prawie trzy lata . Wracał ze szpitala , wbijał się w koszule i biegł do pracy. Nie zrezygnował ze swojego życia . Dla Mojego Taty nie było rzeczy niemożliwych i spraw nie do zrealizowania . Walczył do końca . Szukał rozwiązań, które pomogłyby mu powstrzymać raczysko. Dostawał od Pani jasna inf , ze chemia jest w jego przypadku najlepszym rozwiązaniem. Poddawał się jej - nawet kiedy ta w tabletkach przestała przynosić rezultaty na co wskazywały coraz gorsze wyniki . Tato rozpaczliwie szukał pomocy . Niestety pojawił się w szpitalach koronawirus .Ograniczono wstęp na oddziały . Zamilkły tel. Zostaliśmy sami. Mojemu Tacie Zamknęła Pani głowę i serce do walki jednym świstkiem papieru i swoją decyzja w trakcie jego wizyty kontrolnej w szpitalu . Gdybym mogła wystawić opinie bez gwiazdek , słowami brzmiałaby ona tak : Pani Doktor ma wiedzę w swojej dziedzinie . W naszym przypadku nie była otwarta na inne rozwiązania niż chemia - pomimo tego ze ta przestała być skuteczna . W przypadku mojego Taty Popełniła zasadniczy błąd . Zabrała mu nadzieje, która była jego paliwem do codziennej walki z choroba. Zabrakło empatii.
Córka Magda

Dzień dobry, zgłosiłem się do Pani Doktor Filipczyk - Cisarż Emilii na konsultacje po pomyślnym operacyjnym leczeniu guza jelita grubego u Pana Doktora Pawła Włodarczaka. Pani Doktor po zapoznaniu się ze stanem faktycznym zaleciła dalsze leczenie. Jestem optymistą. Wiedza i doświadczenie Pani Doktor oraz życzliwość tudzież wyrozumiałość pozwalają mnie zarekomendować Panią Doktor wszystkim potrzebującym wsparcia onkologicznego. Z poważaniem, Adam

Dzień dobry,
Z poważaniem,
Adam

dzięki dr E.Cisarż mój syn "wyszedł" z choroby za co bardzo jestem wdzięczna

dzięki dr E.Cisarż mój syn "wyszedł" z choroby za co bardzo jestem wdzięczna

polecam -lekarz kompetentny,uprzejmy,poświeca pacjentowi dużo czasu

polecam -lekarz kompetentny,uprzejmy,poświeca pacjentowi dużo czasu

Znam panią doktor leżałem na oddziale chemioterapii wspaniały lekarz i człowiek .

Mami obietnicami wiedza merytoryczna jak na konsultanta kwestia indywidualnej oceny. Nie leczy nowymi metodami jedynie stare schematy. Pod miłą maską zimna bezlitosna osoba

Wspaniały, wspaniały lekarz, wielka wiedza i kompetencja i bardzo duże serce wobec pacjentów i ich rodzin,

Pani doktor uratowała mi życie!!!!!!! To najbardziej kompetentny lekarz. Jest aniołem dla pacjent i najgorszym wrogiem raka!!! DZIĘKUJE!!!!!