dr n. med. Emilia Gąsiorowska

Miałam przyjemność być pacjentką pani doktor w szpitalu na Inflanckiej w Warszawie. .Jestem bardzo zadowolona.Zna się na swojej pracy,godna polecenia i miła.

Super lekarz konkretną pani doktor miła i sympatyczna .uratowała mi życie .dziękuję jej z całego serca polecam

Bardzo miła i życzliwa Pani doktor,dokładna w badaniach,profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam w 100 %.

Polecam w 100 %.

Miła, przyjazna , kompetentna i fachowa lekarka! Polecam serdecznie, wizyta przebiega w miłej atmosferze

Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pani doktor zna się na rzeczy, fachowa i przede wszystkim przyjazna. Lekarka z wielkim sercem! Polecam

Najlepsza Pani Doktor do jakiej chodziłam. Największe zaufanie. Badania bardzo dokładne jeśli jest coś nie tak odrazu do szpitala. Naprawdę z całym sercem polecam

Naprawdę z całym sercem polecam

Polecam Panią Dr. Emilię jest profesjonalistką w swoim fachu. Byłam w szpitalu na zabiegu laparoskopowym usunięcia macicy, miałam pełne zaufanie do Niej bo czułam że naprawdę mam do czynienia ze Specjalistką przez duże S. Polecam, gdy byśmy mieli takich lekarzy to było by super. Dziewczyny nie ma co się bać wszystko było OK, szpital na Polnej w Poznaniu przy Pani doktor Gąsiorowskiej wydaje się że jest naprawdę na wysokim poziomie.

Bardzo konkretna,fachowa i przyjazna lekarka.Konsultacja na najwyższym poziomie. Pani doktor jest lekarzem profesjonalnym o wspaniałym podejściu do pacjenta. Udziela wyjaśnień na każde zadane pytanie. Jestem pacjentką Pani doktor i w najbliższym czasie nie mam zamiaru tego zmieniać, miły nastrój w gabinecie fachowe badanie, efektem było skierowanie do szpitala, jestem po operacji i chcę bardzo Pani doktor podziękować, jest specjalistą godnym polecenia.

Pani doktor jest lekarzem profesjonalnym o wspaniałym podejściu do pacjenta.
czasie nie mam zamiaru tego zmieniać, miły nastrój w gabinecie fachowe badanie,
podziękować, jest specjalistą godnym polecenia.

Polecam , Pani doktor bardzo miła , uśmiechnięta a przy tym bardzo rzeczowa , profesjonalna z dużą cierpliwością do pacjenta .

Zdecydowanie najlepsza ! Uśmiechnięta i przede wszystkim dokładna ,odpowie jasno na wszystkie pytania,naprawdę z całego serca polecam !!!